מדוע אמיר חצרוני הגיע אתמול לטירת כרמל? ואיך זה קשור לזמרת מהעיר?

תהינו מדוע אמיר חצרוני הגיע אמש לטירת כרמל. אז יצאנו לברר וגילינו שזה בכלל קשור לזמרת צעירה מהעיר, לי זוהר: "הייתי רוצה לפגוש אותו בתור ילד, אני מרגישה שיש הרבה דברים שיכולתי לתקן שם". ואיזה קבלת פנים סידרו לו בעיר?
אמיר חצרוני ולי זוהר סיבוב שני: תהינו לעצמנו מה הסיבה שאמיר חצרוני הגיע אתמול לטירת כרמל, ויצאנו לברר. מסתבר שריב מתוקשר שלו עם לי זוהר, זמרת ודוגמנית למידות גדולות מטירת כרמל, הביא את הבחור להופעה שלה שנערכה בעיר. בשיחה שלנו עם לי זוהר שמענו את הפרטים המדוייקים.

אז מאיפה ההיכרות שלך עם חצרוני?
"את אמיר חצרוני פגשתי בהשקה של בלייזר. שם שמעתי אותו אומר מול המצלמות שהיה נחמד אם היו מנסרים אותי קצת, כי אני בחורה מלאה. "צריך לשייף אותה קצת" הוא אמר. התעצבנתי מאוד על האמירה הזאת והתחלנו לריב מול המצלמות. מאז הוא ממש עוקב אחריי, מתעניין בי, אוהב לכתוב עליי. יכול להיות שהוא ניסה להתחיל איתי ולמשוך לי בצמות. אם אני אראה אותו עכשיו להגיד לך שאני אריב איתו? לא. אני מרחמת עליו באמת".

כבר נפגשו בעבר. חצרוני וזוהר. צילום מתוך פייסבוק

כבר נפגשו בעבר. חצרוני וזוהר. צילום מתוך פייסבוק

נפגעת מהאמירות האלו?
"אני לא נפגעת כי אני לא מפחדת מהמילה שמנה, אני אישה גדולה ואני מקבלת את הקימורים שלי באהבה. הוא יכול לומר שרע בטירת כרמל, אבל זה מקום מגורים נפלא, אני גדלתי פה ויצאו מפה אנשים מדהימים. הייתי רוצה לפגוש אותו בתור ילד, אני מרגישה שיש הרבה דברים שיכולתי לתקן שם".

"אני מקבלת את הקימורים שלי באהבה" צילום מתוך פייסבוק

"אני מקבלת את הקימורים שלי באהבה". לי זוהר. צילום מתוך פייסבוק

הבנתי שאנשים בעיר ממש נפגעו. חיפשו אותו בהופעה?
"אחרי ההופעה לא נתנו לי לצאת עד שכל הקהל הלך אז לא ראיתי אותו, אבל אני לא חושבת שהוא הגיע אחרי זה לבית הקפה המדובר. מאמינה שהוא ברח כי אנשים פה מאוד כעסו. זה עשה פה מהומה ענקית, דיברו על זה בכל מקום פה בעיר".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם