קריית מוצקין – מבוקשת למגורים

קריית מוצקין במקום השלישי בישראל במכירת דירות בשנת 2017; רשמה זינוק של 154% בכמות הדירות המבוקשת  

פרויקט מחיר למשתכן בקריית מוצקין. "תנופת הבנייה האדירה תשנה את פניה של קריית מוצקין מבחינת דמוגרפית"

קריית מוצקין רשמה את העלייה החדה ביותר בכמות המבוקשת של דירות חדשות בשנת 2017 – זינוק של 154% – והיא נמצאת במקום הרביעי בארץ בכמות הדירות המבוקשת ובמקום השלישי בכמות הדירות שנמכרו. כך מדווחת הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה על פי סקר התחלות בנייה, סקר כמות מבוקשת של דירות חדשות ונתוני משרד הבינוי והשיכון.

על פי הנתונים, בשנת 2017 נמכרו בקריית מוצקין 1,150 דירות חדשות מתוך כמות מבוקשת של 1,217 דירות. תל אביב וירושלים מקדימות את מוצקין רק במעט עם מכירה של 1,267 ו-1,145 דירות חדשות בהתאמה.

בימים אלה נבנות כ-2000 יחידות דיור בשכונת משכנות אמנים שבצפון קריית מוצקין על קרקעות מחנה כורדני לשעבר. בשבוע שעבר סיירה בשטח שעליו נבנית השכונה משלחת של כ-50 עובדים ממשרד האוצר וממשרד הבינוי והשיכון, כדי להתרשם מתנופת הבנייה ולעמוד מקרוב אחר פרויקט מחיר למשתכן.

ראש העירייה חיים צורי אמר כי "תנופת הבנייה האדירה תשנה את פניה של קריית מוצקין מבחינת דמוגרפית. אנו עובדים על פי תוכנית אב מוסדרת להקמת תשתיות בכל התחומים, חינוך, כבישים, מבני ציבור ועוד כדי לקלוט את התושבים החדשים וליצור תנאים אופטימליים למגורים".

מהלשכה המרכזית לסטטיסטיקה נמסר כי בשנת 2017 עמדה הכמות המבוקשת של דירות חדשות בישראל על כ-41,300 יחידות, ירידה של כ-17.3% לעומת שנת 2016.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בקרית מוצקין