המנצחים בטריאתלון: פיין ומאיון

עמית פיין מקיבוץ אלונים זכה בתואר אלוף ישראל בתחרות "חצי איש הברזל" לאחר שניצח בטריאתלון חיפה לשנת 2015 * בתחרות, שבה השתתפו כ-800 ספורטאים, הגיעה אירנה מאיון למקום הראשון במקצה הנשים

צילומים: צבי רוגר

צילומים: צבי רוגר

עמית פיין מקיבוץ אלונים, הוא אלוף ישראל לשנת 2015 בתחרות חצי איש הברזל, לאחר שהגיע למקום הראשון בטריאתלון שהתקיים זו הפעם הרביעית בחיפה. פיין סיים בתוצאה 4:09:40 במהלכם שחה לאורך 1.9 ק"מ, רכב על אופניים למרחק 90 ק"מ ורץ למרחק 21 ק"מ.

במקצה הנשים הגיעה למקום הראשון אירנה מאיון, שסיימה את התחרות בתוצאה 4:37:58.

התחרות בה השתתפו כ-800 ספורטאים, היוותה גם את אליפות ישראל למרחקים ארוכים – תחרות "חצי איש הברזל" ותחרות "ספרינט טריאתלון" בשיתוף "איגוד הטריאתלון הישראלי".

צילום: צבי רוגר

צילום: צבי רוגר

בנוסף למקצה המלא לבוגרים, נערך בתחרות גם מקצה "מיני ספרינט" שהצריך מהמתמודדים שחייה של 500 מטרים, רכיבה על אופניים של 12 ק"מ וריצה של 3 ק"מ. כמו כן התקיימו שאר המקצים הרגילים: מקצי המיני ספרינט 14-15, מקצה נוער עד גיל 18 ומקצי הספרינט (750 שחיה, 40 אופניים ו 10 ק"מ ריצה) והמקצה האולימפי [1.5 ק"מ שחייה, 40 ק"מ רכיבה ו 10 ק"מ ריצה] המוכרים.

רכיבת האופניים נערכה על כביש 2 עד מחלף זיכרון יעקב וחזרה, הריצה נערכה על טיילת חוף דדו וטיילת הכט. בניגוד לשנים קודמות מזג האוויר האיר פנים למשתתפים שנהנו מטמפרטורות נוחות, ים שקט והעדר רוחות.

אלפים עודדו את המשתתפים לאורך טייל דדו בה נערך גם טקס סיום התחרות והענקת הגביעים לזוכים במקצים השונים.

צילום: צבי רוגר

צילום: צבי רוגר

מנהל רשות הספורט בעיריית חיפה שמואל זגגי, בירך את המשתתפים הרבים ואמר כי בכוונת העירייה להפוך את התחרות בשנים הבאות לתחרות בינלאומית במסגרתה ישתתפו מתחרים מהארץ ומחו"ל.

את המתחרים אבטחו עשרות שוטרים שכיוונו את התנועה לכביש חיפה תל אביב הישן ואנשי מד"א שליוו את המתמודדים עם ניידות, אופנועים וטרקטורון.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה