"מאוד חשוב לי להרגיש נאהבת, ולא ממש הרגשתי את זה עם אלעד"

רלי לוי נכנסה אל חיינו בתכנית "אהבה ממבט ראשון". בראיון מיוחד היא סיפרה לנו על הקשר שלא צלח עם אלעד "אני ואלעד היינו במקומות שונים וכל אחד חיפש משהו אחר", ועל הבחור החדש שבתמונה "הוא התחיל לעקוב אחרי הסדרה, התחלנו לדבר, ואנחנו כבר מחפשים דירה. נסתרות הן דרכי האל"
רלי לוי, חתונה ממבט ראשון. באותה תכנית מטלטלת היא נחשפה לראשונה בעודה מנסה לתחזק קשר רומנטי עם בחור בשם אלעד, אותו היא פגשה לראשונה מתחת לחופה. הקשר הזה לא צלח בסופו של דבר, אבל אל תדאגו- לוי כבר בזוגיות עם בחור חדש-ישן שהיא כבר מכירה מהעבר. אז כדי להבין את כל הפרטים שוחחנו עם לוי ושאלנו את כל השאלות שממש רצינו לשאול. ויש גם מסר לכל הרווקות.

היו לך חששות מהתכנית?
"כשהציעו לי את זה היה לי איזה חשש שאולי זה לא מתאים, ואולי זו טעות. אבל אז אמרתי לעצמי יאללה, שזו עוד דרך להכיר בחורים, כי דייטים זה כבר מייאש. יש פה משהו חדש, ואולי המדע יודע משהו שאני לא".

למה את חושבת שהקשר שלך ושל אלעד לא צלח?
"תראי, זה שיש את המדע הכל טוב ויפה, אבל אני חושבת שכן צריך להכיר לפני. אני גם חושבת שזה נורא עניין של נכונות, כל אחד צריך לדעת כמה הוא מוכן לקשר רציני במיוחד שפה מדובר על קונספט של חתונה. אני ואלעד היינו במקומות שונים וכל אחד חיפש משהו אחר. באמת שניסינו, אני יודעת שאני ניסיתי בכל אופן. לי מאוד חשוב שהגבר שאיתי יהיה מאוד נוכח בתהליך הזה ושאני ארגיש נאהבת. לא ממש הרגשתי את זה שם".

לוי והחדש. תמונה: יחסי ציבור

לוי והחדש. תמונה: יחסי ציבור

ואני מבינה שעכשיו יש בחור חדש-ישן בתמונה.
"יצאנו לשלושה ארבע דייטים לפני שלוש שנים. הוא לא נחשב אקס כי בעידן שלנו שלושה ארבעה דייטים זה לא אומר כלום. יצאנו אז וזה התמסמס, לא עבד, אני לא זוכרת מאיזו סיבה. הוא קרא עליי איזו כתבה באינטרנט והתחיל לעקוב אחרי הסדרה. התחלנו לדבר, ומשם זה התקדם. אנחנו בדיוק מחפשים גם דירה ביחד".

איך החברים והמשפחה קיבלו את ההשתתפות שלך?
"חלקם הרימו גבה ואמרו לי שזה מטורף מדי, ואיזה אומץ יש לי. אבל המשפחה האמת די תמכה בי. תחשבי שההורים שלי נשואים כבר 50 שנה, ובזמנו כמה דייטים וכבר מתחתנים, זה לא כמו היום. אמא שלי כן מאמינה בשידוכים וגם שצריך לתת צ'אנס".

"אני ואלעד היינו במקומות שונים וכל אחד חיפש משהו אחר" תמונה: יחסי ציבור

"אני ואלעד היינו במקומות שונים וכל אחד חיפש משהו אחר" תמונה: יחסי ציבור

איך הפידבקים של הצופים? מזהים ברחוב?
"בהתחלה זה היה לי קצת מוזר, שאנשים פונים אלייך ויודעים מי את. ממש קוראים לי ברחוב "רלי רלי", כאילו, מה רלי מאיפה אנחנו מכירים (צוחקת). בגדול אנשים נורא אוהבים לחוות את דעתם ובאמת שאני שומעת ביקורות טובות ומילים חמות. זה מדהים. אני מרגישה שהרבה אנשים התחברו לסיפור, וגם נורא רצו לדעת מה קורה בינינו במהלך התכנית, אבל לא ממש יכולנו לספר".

מה למדת מהתכנית?
"אני חושבת שנסתרות דרכי האל, ולפעמים צריך לעבור משהו כדי להגיע למה שחיכית לו כל החיים שלך. המסר שלי לבנות הרווקות זה שלכל דבר יש סיבה, ולא צריך להילחץ, כי דברים קורים בקצב שלהם".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם