ברודווי בישראל

כוכבת ברודווי הנודעת קארי סיינט לואיס, תגיע לראשונה לישראל ולתיאטרון מוצקין ב-16.3 להופעה משותפת עם הזמר והשחקן הישראלי צחי סיטון ב-"ברודווי-ישראל": מופע מוזיקלי ייחודי ומרגש אשר יכלול את מיטב הלהיטים הגדולים ביותר שהועלו בברודווי לאורך השנים
כוכבת ברודווי קארי סיינט לואיס Carrie St. Louis, תגיע לישראל היישר מניו יורק לרגל מופעי מחווה חגיגיים לברודווי בשיתוף הזמר והשחקן הישראלי צחי סיטון. קארי סיינט לואיס מוכרת בעיקר בזכות תפקידיה הראשיים בברודווי במחזות הזמר וויקד (WICKED) וגם רוק אוף אייג'ז (ROCK OF AGES). כיום היא משחקת בתפקיד הראשי של המחזר CRUEL INTENTIONS שעלה בברודווי בינואר השנה.

לראשונה בישראל, קארי סיינט לואיס. קרדיט תמונה: נטלי פווארס

לראשונה בישראל, קארי סיינט לואיס. קרדיט תמונה: נטלי פווארס

בתאריך ב-16.3 בתיאטרון מוצקין, ייערך המופע "ברודווי-ישראל", מופע מוזיקלי ייחודי ומרגש אשר יכלול את מיטב הלהיטים הגדולים ביותר מכל הזמנים שהועלו על במות ברודווי לאורך השנים. המופע המשותף "ברודווי -ישראל" הוא מופע חוצה יבשות, אשר כולל מגוון רחב של מחזות זמר, החל מהקלאסיקה האמריקאית המסורתית ועד למחזות הזמר המודרניים של היום.

קארי סיינט לואיס תבצע את מיטב הלהיטים שהפכו אותה לשם דבר בארה"ב ותבצע דואטים יחד עם צחי סיטון, אשר יבצע גם הוא ממיטב הרפרטואר שלו, כולל גם קטעים נבחרים מתוך מחזות זמר ישראלים מוכרים ואהובים.

המופע יכלול שירים מתוך: וויקד, סמאש, רוק אוף אייג'ז, פאנטום האופרה, עלובי החיים, חתולים, שיקגו, צלילי המוסיקה, קומפני, גברתי הנאווה, הלו דולי ועוד.

יבצעו את מיטב השירים. קרדיט תמונה: נטלי פאוורס

יבצעו את מיטב השירים. קרדיט תמונה: נטלי פאוורס

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד ברכילות