תלמידים מכל הלב

עשרות תלמידי חברי מועצת התלמידים של חטיבת ביניים א' בנשר החליטו לעשות טוב והגיעו עם משלוחי מנות ומתנות למחלקת הילדים של בית החולים כרמל .
 

עשרות תלמידי חברי מועצת התלמידים של חטיבת ביניים א' בנשר החליטו לעשות טוב והגיעו למחלקת הילדים של בית החולים כרמל . הם הגיעו עוד לפני חג הפורים ולפני שכולם מגיעים עם משלוחי מנות ומתנות לילדים החולים, הם הגיעו עמוסים בחבילות ממתקים חטיפים ומתנות עברו בין מיטות הילדים במחלקה ושימחו את הילדים. המורה גילה אופיר מנחת מועצת התלמידים של חטיבת הביניים אמרה כי מי שהגו ויזמו את הרעיון הם התלמידים עצמם. " הם התאגדו כמועצה נגשו לכל מאות תלמידי החטיבה ואספו בצורה פרטנית את החטיפים והממתקים מכל תלמיד ותלמיד, ההתגייסות של התלמידים היתה יוצאת דופן ומחממת את הלב, הם מלאו את לב המורים ושל כולנו בגאווה גדולה", אמרה המורה גילה.

בצילום – ילדי חטיבת הביניים נשר עם צוות מחלקת ילדים בכרמל – צילום אלי דדון

יו"ר מועצת התלמידים של החטיבה דניאל יעקבלב שהגיע עם תלמידי המועצה ועמוס חבילות סיפר כי הם חשבו ושברו את הראש מה הדבר שהכי יכול לשמח את הילדים החולים . " אנחנו כילדים יודעים הכי טוב, מה יכול לעשות כיף לילדים והחלטנו ששילוב של חטיפים ממתקים ומתנה מדליקה יכול לעשות להם טוב" צוות התלמידים התפרס במהירות בכל המחלקה עבר ממיטה למיטה מילד לילד וחלק לכולם חבילות צבעוניות מלאות דברים טובים ומתנות. בין חבילה לחבילה הרימו ילדי חטיבת נשר גם מופע קסמים מדליק שהצליח להצחיק ולהפתיע את הילדים המאושפזים.

עליזה מעתוק מזכירת מיון הילדים המוכשרת שהתלוותה לתלמידים במחלקה הודתה לחברי מועצת התלמידים  בשם כל צוות הרופאים והסיעוד במחלקת הילדים. " זה מעשה אצילי ומרומם ואנו מעריכים אתכם מאוד הודתה עליזה לתלמידים. אתם כילדים יודעים מה הכי טוב ומשמח את הילדים והצלחתם לגרום לילדים שלנו במיון ובמחלקה לחייך לשמוח ולשכוח לרגע אחד את הכאבים והאשפוז ועל כך מגיע לכם יישר כוח".

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות