תגידו שלום לאילנה קוסטרובה

אילנה קוסטרובה, ilanosh בשבילכם, היא אושיית אינסטגרם חיפאית עם כ-180 אלף עוקבים. אז מה היא חושבת עליכם הגברים, ואיך היא מתמודדת עם הביקורות וההטרדות? וגם, מה קורה בגזרת חיי האהבה שלה?
אילנה קוסטרובה, או בשמה האינסטגרמי "ilanosh", היא אושיית אינסטגרם חיפאית עם כ-180 אלף עוקבים, והיא רק בת 20. רבות דובר על התמונות החושפניות ועל מה שהיא מעבירה בכך- אבל לא ממש אכפת לה מביקורות. וגם המטרה שלה זה ממש לא להוציא לכם את העיניים אם זה מה שאתם חושבים.

"האמת שזה התחיל בגדול ממקום של הפרעות אכילה, הייתי מרעיבה את עצמי והגעתי למשקל מאוד נמוך. השתחררתי גם מהצבא בגלל ההפרעות האלה. קצת אחרי זה הכרתי את עולם הספורט ואפשר להגיד שמצאתי בזה נחמה. ראיתי שהגוף שלי מתעצב ומשתנה בגלל הספורט, אהבתי את זה והייתי מעלה תמונות של השינויים האלה. שבועיים אחרי שיצאתי מהצבא התחלתי כבר ללמוד תואר בעיצוב אופנה, ואני כבר בשנה השנייה".

"הכל התחיל בגדול ממקום של הפרעות אכילה" צילום מתוך אינסטגרם

"הכל התחיל בגדול ממקום של הפרעות אכילה" צילום מתוך אינסטגרם

את בטח מתמודדת עם הרבה ביקורות והטרדות.
"תראי, עם הפרסום מגיעים גם הדברים האלה. אין מה להתרגש, צריך לקחת את זה בקלות ולתת לזה לעבור. אני מתמודדת עם זה בדרך של צחוק ולאו דווקא עלבון, כי אחרי כל כך הרבה שנים באינסטגרם אני נמצאת תחת עיניים בוחנות 7\24. אני גם לא סוגרת את האינסטגרם שלי, כולם יכולים לראות הכל ולשלוח לי הודעות. את כבר מבינה שזה לא משנה מה תעשי, מה תלבשי, או מה תגידי תמיד לאנשים יהיה מה להגיד. זה מאות הודעות ביום והרוב דברים רעים, אבל זה מפתח אופי".

"אחרי כל כך הרבה שנים באינסטגרם אני נמצאת תחת עיניים בוחנות 7\24" צילום מתוך אינסטגרם

"אחרי כל כך הרבה שנים באינסטגרם אני נמצאת תחת עיניים בוחנות 7\24" צילום מתוך אינסטגרם

את מנסה להעביר מסר כלשהו?
"האמת שזה לא התחיל ממקום של להעביר מסר, החשבון נבנה ביחד איתי עם השנים ועברתי המון דברים. כרגע המסר שלי זה לא להקשיב לדעות של אחרים, ולעשות מה שעושה לך טוב. אין פה פמיניסטיות או משהו בסגנון. כל אחד יודע מה טוב עבורו".

"החשבון נבנה ביחד איתי" תמונה מתוך אינסטגרם

"החשבון נבנה ביחד איתי" תמונה מתוך אינסטגרם

אני בטוחה שיש בזה גם משהו נחמד.
"יש לזה הרבה יתרונות אני לא אשקר. אבל כן יש מקרים שמזהים אותך ברחוב ומבקשים תמונה, ולא תמיד בא לך שיכירו אותך. לא שאני ממש מפורסמת, אבל 180 אלף איש זה המון, והרוב מהארץ, אני לא מנהלת שת"פים עם חו"ל. אצלי בסטטיסטיקות מקום ראשון העוקבים מתל אביב ואחרי זה מחיפה".

"לא תמיד בא לך שיכירו אותך" תמונה מתוך אינסטגרם

"לא תמיד בא לך שיכירו אותך" תמונה מתוך אינסטגרם

וחשבת לדגמן?
"הציעו לי הרבה פרוייקטים ותכניות טלוויזיה, אבל אני פחות בקטע כרגע. האינסטגרם זה כלי נחמד, אבל זו לא המטרה שלי בחיים. אני לא הולכת וממנפת את זה כי זה לא בראש סדר העדיפויות שלי. אני כרגע בתואר, הראש שלי בתוך זה. אולי אחרי הלימודים אני אצליח לשלב, אבל דוגמנות זה משהו שאני לא אעשה".

ומה קורה בגזרת חיי האהבה?
"אין לי בן זוג. אני לא אקרא לזה מחפשת כי אני פשוט מתעסקת בחיים שלי, בעבודה, בלימודים, בחדר הכושר ופחות מוצאת זמן לדברים אחרים. כמובן שאם אני אפגוש מישהו שאני מתחברת אליו אז אני מאמינה שאצליח לשלב. זה תלוי".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה