מי אמר שאיפור זה לא תחפושת?

עדי לוי מאפרת מקצועית מבית הספר למקצועות היופי של ירין שחף, נתנה לנו לכבוד חג הפורים מספר הצעות לאיפור משוגע שכל אחד יכול לעשות. זהירות: איפור אפל לפניכם
החג הכי שמח בשנה כבר אוטוטו כאן, ועדי לוי, מאפרת מקצועית מבית הספר למקצועות היופי של ירין שחף נידבה לנו מספר רעיונות לאיפור משוגע ופשוט למי מאיתנו שעדיין לא התארגן על תחפושת:

ליצן מדמם- BLEEDING CLOWN

הליצן האפל והמדמם. תמונה מתוך אינסטגרם

הליצן האפל והמדמם. תמונה מתוך אינסטגרם

"את האיפור הזה מתחילים עם הנחת איפור בסיס שזה מייק אפ ופודרה. העיקרון זה לעשות 'סמוקי' בעיניים, ולהשתמש בהרבה גוונים שחורים. כמה שיותר אפל יותר טוב. בעזרת אודם בורדו (מומלץ עמיד) מותחים קו בצורת מגלשה מהעין לפה, כמו בתמונה משני הצדדים ומוסיפים אף עגול. עם מכחול לוקחים מעט מהאודם וטופחים קלות מתחת לעיניים לדמות טיפות דם. את הקו אפשר לחבר לשפתיים ולתחום אותם. מבחינת ביגוד עדיף בגדים שחורים, אפלים יותר ופחות שגרתיים. אפשר לקחת אפילו תחפושת של ליצן ולקרוע אותה טיפה. בסיום להוסיף סכין מפלסטיק".

 

ליצן משוגע- CRAZY CLOWN

WHY SO SERIOUS? THE CRAZY CLOWN. תמונה מתוך אינסטגרם.

WHY SO SERIOUS? THE CRAZY CLOWN. תמונה מתוך אינסטגרם.

"ללוק הזה תצטרכו הרבה איליינר עמיד. גם פה נתחיל להניח איפור בסיס קודם. לאחר מכן נשתמש במכחול זוויתי דק בכדי לשרטט את המשולשים מעל לעיניים. מציירים כמו גג לעין, וממלאים אותו באיליינר השחור. באזור העפעף מטשטשים עם צללית שחורה בחלק החיצוני של העפעף, ומניחים קצת צללית בצבע זהב בחלק הפנימי של העפעף. מתחת לקו המים מטשטשים עם קצת צללית שחורה, ואחר מכן חוזרים לאיליינר ומציירים את הפס שמגיע עד לאזור אמצע האף, הקו שמשלים צורה כללית של מעויין. אפשר גם להדביק אבנים לקצוות של המשולש. האף זה עיגול שחור, תשתדלו לעשות אותו כמה שיותר סימטרי. לגבי השפתיים יש קודם לצייר את השפתיים המקוריות, ואז להרחיב אותן בצורה מוגזמת. גם כאן עדיף לבוש שחור. מבט משוגע למצלמה ויצאנו".

 

בובה שבורה- BROKEN DOLL

בובת חרסינה שנפלה מהמדף. תמונה מתוך אינסטגרם

בובת חרסינה שנפלה מהמדף. תמונה מתוך אינסטגרם

"אז כמו שכבר הבנו, יש לשים את איפור הבסיס קודם. מומלץ לשים עדשות בהירות לבעלות העיניים הכהות שבינינו. להתחיל לצייר עם איליינר שחור עמיד מין סדקים כמו ענפים (תעזרו בתמונה), ולהרחיב ענף או שתיים בשחור שייראה כחלק שחסר. לאחר שהאיילינר מתייבש, להוסיף צללית חומה להצללות מעל השברים. לגבי העיניים אפשר לצייר עם צבע גוף או איליינר לבן עמיד חצי עיגול מתחת לקו המים התחתון ולהוסיף לו ריסים בעזרת איליינר שחור: מומלץ עם מכחול ולא עם מברשת של איליינר שיצא מדוייק. מעל העין מומלץ לשים כל צבע בובתי (דגש על ורוד) ולהדביק ריסים ולשים המון מסקרה. מומלץ לעשות קוקיות בשיער. שמלה שחורה עדינה או למתפרעות, אפשר גם לקרוע אותה".

 

עקרבית

לכו עם המזל. תמונה מתוך אינסטגרם

לכו עם המזל. תמונה מתוך אינסטגרם

"לאלו שלא חשבו על תחפושת בזמן תמיד אפשר לנצל את המזל: איפור מזל עקרב. כמובן שגם פה השתמשנו באיפור בסיס כולל הצללות רק שאת ההצלות עשינו בצבע שחור במקום בברונזר. בעיניים יש לשים איליינר חד וארוך עד לסוף הגבה, ובעזרת מכחול איליינר ואודם בורדו עמיד, שרטטנו קו מעל האיליינר ממש מעל העפעף. שמנו מסקרה. מומלץ להוסיף גם איליינר ממש מתחת לקו המים התחתון בכדי למסגר את העין. למי שאין אודם שחור, אפשר לשרטט את השפתיים בעזרת איליינר, אל דאגה זה לא עושה נזק. בעזרת צללית שחורה לטשטש קצת ולקבע את האיילינר. מכיוון שהפיגמנט של צבע אדום נורא בולט על פיגמנט של צבע שחור, אפשר גם עם האצבע לעבור עם אבקה באמצע השפתיים או עם אודם איך שתבחרו. בין הגבות הוספנו מין מעוין עם איילינר ומיסגרנו עם צללית בורדו. גם פה מומלץ לבוש שחור".

אז שיהיה לנו פורים שמח!


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה