חיפה פונה מזרחה

האם אחד מתושבי העיר הולך למקם את הכרמל על מפת העסקים בדרום קוריאה?

כחלק מפעילות "נפגשים במזרחי טפחות", במסגרתה נהנים לקוחות כל הבנקים מהרצאות מגוונות בתחומים שונים וללא עלות, השיק לאחרונה בנק מזרחי טפחות פעילות המיועדת למגזר העסקי וממוקדת ליצואנים, יבואנים ואנשי עסקים המתעניינים בסחר הבינלאומי. הבנק מציע ללקוחות עסקיים של כל הבנקים סדרת הרצאות המתקיימות בסניפי העסקים של הבנק ברחבי הארץ כשאחד מהם הוא מרכז עסקים חיפה בשד' פל ים 11.

במפגש שנערך השבוע במרכז עסקים של מזרחי טפחות חיפה, פגשו אנשי העסקים המקומיים את רואה החשבון ומנכ"ל קבוצת יונאקו, איציק יונה, שהסביר על התרבות העסקית של דרום קוריאה והעביר ללקוחות העסקיים תושבי העיר את 'עשרת הדברות' להצלחה במשא ומתן עם הקוריאנים. בהרצאתו, יונה העביר רקע היסטורי על דרום קוריאה, דגשים בתרבות העסקית הקוריאנית, עקרונות בסיס בהתנהלות העסקית מול הקוריאנים, קידום תהליכים עסקיים בנוסף לפגישות הרשמיות.

משה פלדמר, לוי טבק, רוח איציק יונה וזאב תלם, מר טל רדעי צילום יחצ.

בנוסף פגשו את זאב תלם, בעל ניסיון רב של למעלה מ 30 שנים בתחומי סחר חוץ לרבות: תובלה בין-לאומית, מסמכים בסחר חוץ, תהליכי יצוא ויבוא, עבודה עם משלחים בינ"ל, עמילי מכס, חברות ספנות ותעופה, מונחי סחר (Incoterms) וחישובי עלויות.

מנהל מרכז העסקים בעיר, טל רדעי, פגש את אחד מתושבי העיר שסיפר לו על כוונותיו להתרחב בעסקיו גם למסחר עם דרום קוריאה והשניים דיברו על שיתוף פעולה עסקי וחלקו של הבנק במינוף עסקו הפרטי – האם חיפה תעלה על מפת העסקים של דרום קוריאה?

בין המשתתפים במפגש נכחו גם מנכ"ל לשכת המסחר והתעשייה של חיפה והצפון, רו"ח שמוליק וטנשטיין­­­משה פלדמר מנהל אגף השיווק של בנק מזרחי טפחות ולוי טבק מנהל סקטור מימון וסחר חוץ בבנק.

במפגש הבא במרכז העסקים בעיר שייערך בתאריך ה11/3 ירצה מירון אברמסון, יועץ בכיר לאנגלית עסקית, שיעסוק בחיכוכים העלולים להיגרם בשל אי הבנה של אימיילים, שיפור רמת כתיבת האימיילים של הגורמים הרלוונטיים בארגון, אימיילים העלולים לסכן את התקשורת עם לקוחות בינלאומיים, היבטים של חוסר ביטחון בהתנהלות בשפה האנגלית והשפעתו על תפקוד העסק והעובדים.

פירוט על ההרצאות, ההרשמה ומועדי הפעילויות, נמצא בעמוד "נפגשים לעסקים" שבאתר הבנק, בלינק  https://www.mizrahi-tefahot.co.il/he/Nifgashim/Pages/business.aspx


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com
עוד בצרכנות