אלו איתמר ואמו. ומה הם בסך הכל מבקשים?

ביום ראשון ביקר איתמר (10) עם אמו במרכז הרפואי לין בקרית אליעזר. מה איבד איתמר במרפאה ומה בסך הכל מבקשים הוא ואמו?
בתחילת השבוע ביקרה דולפינה זוהר תושבת חיפה במרכז הרפואי לין בקריית אליעזר, עם בנה הקטן איתמר (10). כאשר יצאו השניים מהמקום הבחינו כי שתל השמיעה של איתמר הקטן, נעלם. לצערם על אף שהפכו עולמות ולמרות המאמצים הרבים לא הצליחו האם ובנה למצוא את השתל במרפאה. האם לא מפסיקה לנסות את מזלה ולפרסם ולשתף את בקשתה לסיוע במציאת השתל היקר שאבד.

הילד איתמר. כל המאמצים למצוא את שתל השבלול לא צלחו.

"ביום ראשון האחרון 18.2.2018 הייתי עם הבן שלי בלין במחלקת תאונות. במהלך הטיפול אבד לבני שתל שבלולי בצבע חום שוקולד. עד היום עם מאמצים רבים לא מצאנו אותו, ובני זקוק לשתל דחוף כי הוא לא שומע בלעדיו, ומצבי הכספי לא מאפשר לי לקנות לו שתל חדש" כתבה זוהר בפייסבוק.

איתמר ואמו דולפינה זוהר. צילום מהאלבום המשפחתי

האם, תושבת חיפה, סיפרה כי בנה אינו נהנה מחגיגות פורים, מאחר והוא אינו מצליח לשמוע ולחוות את אווירת החג השמחה ברחובות.

לאחר שאיבדו האם ואיתמר את התקווה כי מישהו ימצא את השתל וישיבו אליהם, החליטה האם לפנות ולבקש את עזרת הציבור בכדי שאיתמר יוכל לשוב ולשמוע.

"לצערנו הרב לא מצאנו עדיין את השתל של בני והחלטתי להגביר הילוך ולקחת את העניינים לידיי, ולא לחכות עד שהשתל יימצא, כי ככל שהזמן עובר איתמר לא יכול לשמוע, והלגיטימציה היחידה עבורנו היא גיוס תרומות", כתבה האם בפוסט בפייסבוק. "אין באפשרותי לממן שתל חדש בשל העלות הרבה, של 21,000 שקל", הסבירה האם, "אודה לכם אם תקחו חלק בגיוס התרומות עבור השתל, לאיתמר בני היקר, שיוכל להפיק את מיטב שמעתו ולא יצטרך לסובב את הראש ולא להבין מאיפה מדברים אליו. זה מתסכל מאוד. אני רואה את זה ביום יום, וכואבת ביחד איתו", שיתפה האם.

איתמר והשתל. צילום מהאלבום המשפחתי

תרומות עבור השתל של איתמר ניתן להעביר לחשבון מספר 24194075 בבנק הדואר סניף 09 בת גלים.

"כל תרומה תתקבל בברכה ובתודה גדולה מאיתנו", אומרת האם.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות