מצעד הפרוטות במוצקין

למען ילדי איל"ן: טקס הפתיחה של מצעד הפרוטות נערך בקריית מוצקין לקראת יום ההתרמה ב-13.3.18

בתמונה: ראש העירייה במצעד הפרוטות 2015. צילום: עיריית קריית מוצקין

טקס הפתיחה של מצעד הפרוטות בקריית מוצקין – יום ההתרמה השנתי של איל"ן (איגוד ישראלי לילדים נפגעים) – נערך הבוקר (ראשון) בעיריית קריית מוצקין בהשתתפות ראש העיר חיים צורי, מ"מ ראש העיר מנשה צורף, מנהל אגף החינוך איל אורן, הגברת אורה גלבוע, נציגי איל"ן, תלמידים ומורים.

בהתרמה ישתתפו תלמידי כיתות ט' מחטיבת יונתן, תלמידי כיתות ז' של חטיבת רבין ותלמידי כיתות י' של תיכון עתיד. במהלך "מצעד הפרוטות" יפקדו מאות תלמידים במוצקין את בתי התושבים לגיוס תרומות לארגון.

צורי בירך את התלמידים ואת הצוות על הפעילות: "אני מבקש להגיד לכם תודה ובטוח שתצליחו להתרים סכומים נאים בקריית מוצקין. שיהיה לכם בהצלחה".

משה דולב, מנכ"ל איל"ן חיפה, סיפר על מטרת ההתרמה וחשיבותה בסיוע פרטני לנכים ולמשתקמים במרכזי איל"ן השונים. דולב ציין לשבח את שיתוף הפעולה לאורך שנים עם אגף החינוך בעירייה וראש העיר, מה שתורם להצלחת יום ההתרמה בקריית מוצקין.

רכזת ההתרמות של איל"ן בקריית מוצקין, פנינה ששון, הדריכה את התלמידים על נוהלי ההתרמה בעיר וגילתה כי מוצקין מובילה באיסוף התרומות מבין כל ערי הקריות: "אנו מצפים להמשיך כך גם השנה, מה עוד שהשנה נופל יום ההתרמה על  יום המעשים הטובים. אנו מקווים שאנשים יבינו ביום מיוחד זה את חשיבות התרומה והעזרה ההדדית".

יום ההתרמה יתקיים ב-13.3.18 בכל רחבי הארץ.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית מוצקין