האביב הגיע לגורדון!

הזדמנות נוספת לסטודנטים המעוניינים להתחיל את לימודיהם בסמסטר האביב ולחסוך שנת לימודים האקדמית גורדון תקיים שבוע פתוח בין ה- 11.3 – 18.3 ותאפשר הרשמה לסמסטר אביב.
בלעדי וייחודי בצפון, המכללה האקדמית גורדון, תיפתח סמסטר אביב. לאור ההצלחה של השבוע הפתוח שהתקיים בינואר, תקיים האקדמית גורדון, שבוע פתוח נוסף בין ה- 11.3 – 18.3 במהלכו יוכלו הנרשמים להתחיל ללמוד כבר בסמסטר האביב, ובכך להרוויח את שנת הלימודים ולא להפסיד שנה אקדמית.

"מדובר במהלך חסר תקדים במכללות לחינוך והוא נובע מהביקוש בשטח", מסביר יגאל שנייס סגן נשיא המכללה. "השנה, יותר מכל שנה אחרת מועמדים אמרו לנו שהם לא יכולים להירשם משום שהם חייבים להמשיך לעבוד והיה לנו ברור שאנחנו צריכים להתאים את עצמנו לצרכי המועמדים . אנחנו נאפשר לסטודנטים שפספסו את שנת הלימודים שהחלה באוקטובר להתחיל את לימודיהם בסמסטר האביב, להמשיך לסמסטר קיץ ובכך להרוויח שנת לימודים אקדמית ולשלב עבודה תוך כדי.

ההצלחה של השבוע הפתוח שקיימנו בינואר הצביע על הצורך הרב של הסטודנטים, ולכן החלטנו לקיים עוד שבוע פתוח במהלך מרץ ולתת עוד הזדמנות לנרשמים להתחיל בסמסטר האביב", הוסיף.

צילום:יח"צ

קרדיט: אולפני יגור

השבוע הפתוח, יהיה בסימן הוראה בעידן הדיגיטלי, עם דגש על סמסטר האביב ולימודי הערב לאקדמאים הייחודיים רק לגורדון. הנרשמים לתואר ראשון במהלך השבוע הפתוח יקבלו Ipad מתנה, שישמש אותם במהלך לימודיהם במכללה, מהלך שגם הוא ייחודי לאקדמית גורדון ברמה הארצית. המגיעים ליום הפתוח יוכלו לשבת לפגישות אישיות עם ראשי החוגים ולקבל את כל המידע שנדרש אודות הלימודים. כמו כן, יוכלו לבקר בכיתת העתיד ובמסדרון החדשנות הסמוך אליה, בו מוצבות מספר עמדות המייצגות טרנדים בטכנולוגיות למידה. הישג גדול רשמו באקדמית גורדון בחודש האחרון בתחום החדשנות, עת נבחרה ראש מחלקת חדשנות וטכנולוגיה בהוראה גב' לימור הררי לשמש כחברת דירקטוריון במחלקת החינוך בApple ובכך הפכה להיות הישראלית הראשונה שהגיעה לתפקיד כזה.

השיווק לסמסטר אביב החל כבר לפני כחודש ובאקדמית גורדון מרוצים מהיענות המתעניינים לתכנית הלימודים המיוחדת שנתפרה עבורם. ד"ר מסדה סטודני, סגנית הנשיא ודיקנית לימודי תואר ראשון בחינוך: פתיחת תכניות לימודים לתואר ראשון והכשרת אקדמאים להוראה במהלך שנת הלימודים מהווה אתגר גדול הן לסגל האקדמי והן לסגל המנהלי. עם זאת, כדרכנו באקדמית גורדון, כולם נרתמו למשימה המורכבת ואנו מוכנים לקבל את פני הסטודנטים החדשים כבר בסמסטר ב' לכל התכניות.

שמחנו לגלות כי יש עניין רב במערך לימודיים ייחודי זה, המאפשר שילוב של לימודים ועבודה והנה כבר נרשמה לתכנית הסבה מהנדסת באחת מחברות ההייטק הגדולות בארץ.

 

השנה, יקבלו הנרשמים במהלך השבוע, זיכוי בשכ"ל בגובה של 400 ₪ ויוכלו להבטיח לעצמם מקום בחוגים המבוקשים ביותר.

 

 

לפרטים נוספים: אורית שחם-וואלך, יח"צ,משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • איך תחגגו את חג השבועות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך