המסיבה הכי שווה בעיר

"כיאה לחגים, המחירים במקומות הבילוי בשמיים והצפיפות חוגגת. אז למה לא להרים מסיבה של חברים, וחברים של חברים?"
לפני 3 חודשים, חבורת אנשים המורכבת מ-7 זוגות חברים, רצו לבלות בערב הסילבסטר. בעת חיפוש מקום לבילוי הסתבר שאין יותר מדי מקומות, או שהכל מלא או שהמחירים בשמיים והחבר'ה חיפשו חלופה.

"אז למה שלא נרים מסיבה?" תוך חודש אכן התקיימה מסיבה לתפארת באולם התצוגה הישן של מטבחי סמגל (מטבחי סמגל בבעלות אחד מזוגות החברים). במסיבה היו כ-90 איש שהם חברים של 7 הזוגות.

למה לא להרים מסיבה. צילום: עצמי

למה לא להרים מסיבה. צילום: עצמי

וכשפורים התקרב, הוחלט להרים מסיבה נוספת, מסיבת תחפושות המבוססת שוב על חברים וחברים של חברים. החברים נפגשו, תכננו שעות רבות את איך שתראה המסיבה, איזה כמויות צריך של כיבוד, אלכוהול וכו', סידרו את המקום והתפאורה.

שקדו על המסיבה ימים ולילות. מארגני המסיבה. צילום: עצמי

שקדו על המסיבה ימים ולילות. מארגני המסיבה. צילום: עצמי

הרישום ל"אירוע" היה באמצעות אפליקציית PAYBOX שכל אחד מהחברים יכל לדעת מי נרשם וכמה אנשים כבר שריינו את מקומם במסיבה בשקיפות מלאה. הרישום כלל תשלום לכל נרשם מה ששימש לתקציב המסיבה – דיג'יי, אלכוהול, ברמניות, כיבוד, תפאורה, זוג רקדנים המחופשים לשוטרים ש"איימו" בפיצוץ המסיבה והלהיבו את הקהל ועוד הפתעות.

בר עשיר, אוכל, דיג'יי ואווירה טובה. צילום: עצמי

בר עשיר, אוכל, דיג'יי ואווירה טובה. צילום: עצמי

באירוע נכחו כ-160 איש, בינהם גיא כלב, טלי ברקוביץ', אלון חרזי ועוד רבים וטובים וכמובן מארגני המסיבה: רונית וערן סייג, רוסנה וטל שיין, גלית ואיציק פטאל, לימור ועוזי אהרון, לבנת וגיל רוכנברג, שושי ודני כהן ולילך ורוני כהן.

כל משתתף קיבל ברקוד כניסה מבעוד מועד ולא הורשו להשתתף אנשים שלא דאגו להירשם ברישום המוקדם. בכניסה עמד מאבטח שדאג לקבלת קהל המוזמנים, חילק להם צמיד משתתף ודאג לסדר. במסיבה התקיימה גם תחרות תחפושות נושאת פרסים למקומות הראשון והשני.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיי לילה