ח"כ מיקי לוי: "לאבו חצירה יש כישורים להיות ראש עיר"

חבר הכנסת מ"יש עתיד" נפגש עם כמאה פעילים של המפלגה בפאב בחיפה. לדבריו, מפלגתו תתנגד לחוק האמוניה


במפלגתו של יאיר לפיד נערכים לבחירות, הן המקומיות שייערכו באוקטובר והן הארציות שייתכן וייערכו כבר בקיץ הקרוב.

אמש (שני) הגיעו כמאה מתושבי חיפה לפאב הסטלה בחיפה למפגש עם ח״כ מיקי לוי (יש עתיד). ח״כ לוי דיבר על חזונה המדיני והכלכלי של המפלגה, ענה על שאלות התושבים ולא שכח להתייחס גם לסוגיה המקומית כאשר הבהיר כי המפלגה מתנגדת באופן חד משמעי לחוק אשר נועד להכשיר את מיכל האמוניה מעל לראשה של העיריה. בכירי "יש עתיד" בחיפה נכחו גם הם באירוע: סגן ראש העיר שי אבו חצירה, חברי המועצה אורי גרינברגר, יוסי שלום, ואחרים.

ח״כ לוי הודה לחברי המועצה מטעם המפלגה על פעילותם השוטפת למען תושבי העיר וחזר על תמיכתה הבלתי מסויגת של המפלגה באבוחצירה, באשר להחלטתו אם להתמודד לראשות העיר כבר בבחירות הקרובות או להמתין קדנציה נוספת, שיבח את מנהיגותו ואמר כי אין לו ספק שכאשר יחליט להתמודד על ראשות העיר הוא גם ינצח ובנוסף ישמח לראות אותו לוקח חלק מרכזי בהובלת המפלגה.

ח"כ מיקי לוי אתמול, עם חבר המועצה אורי גרינברגר. צילום: יוסי שלום

מיקי לוי: "לשי אבוחצירה, סגן ראש העיר כישורי מנהיגות יוצאים מגדר הרגיל ואני אשמח שייקח חלק פעיל במפלגה או לראשות העיר. בנוגע לחוק האמוניה מפלגת יש עתיד תתנגד לחוק ששולל את הכוח מהרשויות המקומיות."

אבו חצירה שוקל להתמודד כמספר שתיים ברשימה שבראשה יעמוד ראש העיר יונה יהב. כך חשפנו בשבוע שעבר ב"ניוז". הוא יכהן קדנציה נוספת כסגן וממלא ראש עיר, אם יהב ייבחר, ובבחירות הבאות – כשמאחוריו שתי קדנציות כסגן – יסתער על ראשות העיר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בבחירות לרשויות המקומיות 2018