מכבי מרחיבה את שירותי הבריאות בבנימינה

לראשונה תחנך במועצה האזורית מרפאה בשיתוף עם מכבי שתרכז מגוון מקצועות בריאות תחת קורת גג אחת
בשורה מצוינת עבור תושבי בנימינה והסביבה: מכבי שירותי בריאות מרחיבה את פריסת שירותי הבריאות במחוז הצפון. במסגרת התוכנית תיפתח בתחילת חודש מרץ במועצה האזורית בבנימינה מרפאת "בית של בריאות" בהובלתו של  ד"ר גל נוימן. המרפאה תציע שירותי רפואת מומחים במגוון מקצועות הבריאות ובהם – רופאי משפחה ורופאי ילדים, ובקרוב תעניק לחברי מכבי מגוון שירותי בריאות נוספים כמו רפואת נשים ומקצועות פרא רפואיים, בהם קלינאית תקשורת, מטפל בריפוי בעיסוק, פיזיותרפיסט וכן שירותי בית מרקחת במרכז המסחרי. באמצעות המרפאה החדשה, מקצועות הבריאות של מכבי ירוכזו לראשונה בבנימינה תחת קורת גג אחת וחברי מכבי יוכלו ליהנות מזמינות תורים והרחבת היקף שעות הפעילות, בנוסף לקיימים.


המרפאה החדשה בבנימינה. צילום: מכבי

 

ד"ר גל נוימן (41) תושב בנימינה, רופא הילדים של מכבי, בוגר האוניברסיטה בתל אביב, ומומחה בפרמקולוגיה (טיפול תרופתי לילדים), טוקסיקולוגיה (טיפול בהרעלות) ומומחה ברפואה דחופה בילדים, התמחויות אותן למד באוניברסיטת טורונטו בקנדה. ד"ר נוימן יהיה זמין למטופלי מכבי ארבעה ימים בשבוע ובנוסף יהיה זמין באפליקציית 'רופא הילדים שלי' וייתן מענה גם מחוץ לשעות הפעילות באופן וירטואלי. במסגרת השירות, ניתן יהיה לקבל מענה רפואי דרך האפליקציה כאשר במקום לנסוע בשעות לא שגרתיות לקבלת שירות רפואי דחוף- ד"ר נוימן יספק את השירות און ליין. במקרים של בהלה מיותרת במצבים של חום או פריחה כלשהי, יוכל המענה הרפואי להסיר את החששות.

במכבי ציינו היום כי שירותי הבריאות שניתנו עד כה בבנימינה יישארו כסדרם וכי מרפאת "בית של בריאות" הוקמה על מנת להרחיב את זמינות השירותים והיא תעניק את השירות לחברי מכבי, בנוסף לשירותים הקיימים.

ראש מחוז הצפון במכבי, ד"ר גלית קאופמן: "מדובר בבשורה ענקית לתושבי בנימינה, מיטב המומחים של מכבי יעניקו את שירותי הרפואה האיכותיים ביותר תחת קורת גג אחת, וחברי מכבי ייהנו מזמינות רחבה ומגוון רחב יותר של שירותים. אנו מזמינים את התושבים להגיע ולהתרשם מרפואה איכותית וחדשנית", אמרה ד"ר קאופמן.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות