כיצד ניסה פדופיל מורשע להתקבל לעבודה במשחקייה באיזור ? 

בעקבות תלונה שהגיש בעל משחקייה באיזור נעצר החשוד, ואז התברר כי אכן מדובר בפדופיל מורשע וכי אסור היה לו כלל להתקרב למשחקייה ובוודאי שלא לנסות להתקבל לעבודה בה
לפני מספר ימים הגיש מנהל משחקייה באיזור תלונה במשטרה לאחר שחקר את עברו של עובד פוטנציאלי אשר הגיע אליו לראיון עבודה. מנהל המקום גילה בבדיקתו כי האדם המבקש להתקבל לעבודה במשחקייה, הינו עבריין מין, ומיהר לדווח על כך למשטרה.

בעקבות התלונה שהגיש בעל המשחקייה נעצר החשוד (29), תושב קריית חיים. לשוטרים התברר כי החשוד אכן הורשע בעבירות מין אשר ביצע בקטינים, וכי במסגרת תנאי הפיקוח החלים עליו, אסור היה לו כלל לנסות ולהתקבל לעבודה עם קטינים.

 

 הפדופיל המורשע הפר את צו הפיקוח אולם בעל המשחקייה היה עירני. צילום: אילוסטרציה

המשטרה ביקשה מבית המשפט להאריך את מעצרו של החשוד בחמישה ימים אולם השופטת נענתה לבקשת סניגורו של החשוד, עו"ד עלי סעדי, והחליטה לשחרר אותו למעצר בית בתנאים מגבילים, לאחר שציינה כי זו הפעם הראשונה בה הפר החשוד את תנאי הפיקוח שלו, ולאחר שקבעה כי הוא אינו יכול לשבש את החקירה המתנהלת בעניינו.

עו"ד סעדי: "מרשי אשם והוא עבר עבירה דומה באיזור המרכז שם הוא גם שוחרר בתנאים מגבילים. תוקפו של צו הפיקוח נגדו הוא עד חודש פברואר 2019. בית המשפט נענה לבקשתי והורה על שחרורו באותם תנאים עליהם הורה בית משפט השלום בתל אביב, שלא יתקרב למקומות שבהם נמצאים ילדים וקטינים".

 

סניגורו של החשוד, עו"ד עלי סעדי. צילום עצמי 

 

יצויין כי מטרת צו הפיקוח המוטל על עברייני מין מורשעים הינה לפקח על העבריין ולדאוג לשיקומו, תוך הגנה על שלום הציבור ובטחונו. כך לדוגמה לעברייני מין אשר הורשעו בעבירות מין בקטינים, אסור להתקרב, לקיים מגע או ליצור כל קשר עם קטינים, בכל דרך שהיא.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות