"אני מקבל הודעות מגונות גם"

ניב אדרי הוא דיג'יי מצליח ורק בן 21: "אני מסיים מסיבה, ולמחרת קם לצבא. אני חושב שזו שגרת חיים מעניינת", "במועדונים יש המון פיתויים, אני מקבל הודעות מגונות גם"
ניב אדרי הוא הכוכב העולה בתחום הדיג'יים, והוא רק בן 21: "אני מסיים מסיבה, ולמחרת קם לצבא. אני חושב שזו שגרת חיים מעניינת לבחור בגילי".

ספר על עצמך.
"מגיל 12 אני בעולם המוזיקה. ניגנתי גם פסנתר. אבא שלי גם התחיל בתור דיג'יי, והוא לימד אותי הכל. ישר נכנסתי לעולם האירועים, אולמות גדולים וכאלה. והכל התפתח לאט לאט ואני עובד באירועים בשגרה, ובסופי שבוע במועדונים פה בקריות. ניגנתי בהרבה פסטיבלים באילת, בין היתר במסיבה של עומר אדם. גם בברלין יצא לי לתקלט. זה הגיע למצב שכשאני עובר ברחוב פה בכרמיאל, עוצרים אותו ומצטלמים איתי. זה חלום שמתגשם. בכלל אם יש לך חלום, תעשה הכל כדי להגשים אותו".

"זה הגיע למצב שכשאני עובר ברחוב פה בכרמיאל, עוצרים אותו ומצטלמים איתי". צילום: ענבר לוי

"זה הגיע למצב שכשאני עובר ברחוב פה בכרמיאל, עוצרים אותו ומצטלמים איתי". צילום: ענבר לוי

מה החלום שלך?
"החלום זה לכבוש את כל הבמות במדינה, ואפילו לתקלט בעולם. בא לי להתפתח ולהיות הדבר הגדול הבא. בחודש הקרוב אני מתקלט גם במועדון 'המדיסון' בהרצליה. לאט לאט מתקדמים. אני כרגע גם עובד על מוזיקה עם אומנים מאוד מפורסמים בארץ. אני עושה כל מיני עיבודים ויצרתי כבר קשר עם אומנים לגבי שיתופי פעולה".

" זה הגיע למצב שכשאני עובר ברחוב פה בכרמיאל, עוצרים אותו ומצטלמים איתי". צילום: ענבר לוי

" זה הגיע למצב שכשאני עובר ברחוב פה בכרמיאל, עוצרים אותו ומצטלמים איתי". צילום: ענבר לוי

ויש זמן חיי אהבה?
"תראי, זוגיות כרגע אין, אבל אפשר להגיד שאני מחפש את האחת. כרגע אני גם מאוד עסוק בקריירה שלי ובעשייה, וכמובן שיש הרבה פיתויים במועדונים. תמיד יש הצעות. זה מרגיש שעצם זה שאתה על במה זה כבר מרשים בחורות. אני מקבל הודעות מגונות גם. ממש הזוי. אבל אני מאוד ממוקד, אני מאוד שומר על עצמי מבחינת מקומות שאני מסתובב בהם, אנשים שאני נמצא איתם. ממש חשוב לי לשמור על מה שיש לי, אני לא מחפש לטעות".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה