קריית ביאליק העניקה 210 מלגות לסטודנטים

קרן המלגות העירונית, הממומנת על ידי העירייה, בסיוע האגודה ההדדית קריית ביאליק, מפעל הפיס ופרויקט פרח חילקו השנה מלגות בהיקף של מעל מיליון וחצי שקלים

בתמונה: סטודנטים שקיבלו את המלגה בוחרים את מקום ההתנדבות. צילום: גיא רותם

ביום שלישי (6.3.18) העניקה עיריית קריית ביאליק 210 מלגות לסטודנטיות וסטודנטים תושבי קריית ביאליק.
קרן המלגות העירונית על שם ראש העיר לשעבר צבי קרלינר ז״ל, שממומנת על ידי העירייה בסיוע האגודה ההדדית קריית ביאליק, מפעל הפיס ופרויקט פרח חלקו השנה מלגות בהיקף של מעל מיליון וחצי שקל. בנוסף לכך, אקדמיית גורדון העניקה מלגות על סך עשרת אלפים ₪ ומשפחת אלוני תרמה 2500 שקלים לזכר אם המשפחה, רחל אלוני ז״ל.
210 סטודנטים יבצעו פעילויות למען הקהילה בתמורה למלגות העירוניות. בלובי אשכול הפיס, בו התקיים האירוע, הוצג יריד ההתנדבות, בו לכל סטודנט התאפשר לבחור את מקום התנדבותו בקהילה.

את הטקס כיבד בנוכחותו ראש העירייה, אלי דוקורסקי, שנשא דברי ברכה, כמו גם יו״ר ועדת המלגות וחבר מועצת העיר, עו״ד רוני פפיסמדוב , יו״ר האגודה ההדדית, מיקי קמני, מנהלת פרויקט פרח טכניון, שרה שריר ונציגות הסטודנטים עדן ביסקר  ועינב ביאדגו, שקבלה מלגה תרומת משפחת אלוני.

להקת "קולות אורט ביאליק" מהכיתות התקשורתיות ולהקת "פרחי ביאליק" הופיעו באתנחתות המוזיקליות של הטקס.

לתודה מיוחדת זכו מנהל אגף החינוך, עמי ראובן ומנהל מרכז צעירים ומזכיר ועדת המלגות, שי דנון, על הארגון של הערב והטיפול השוטף במלגות הסטודנטים.
באירוע נכחו גם סגן וממלא מקום ראש העירייה, יוסי אזריאל, חברי מועצת העיר שני אוצ'קובסקי, אורית שיש, עידן מזוז, מנכ"ל העירייה, עזרא חכם וסמנכ"ל העירייה, ליאור טרגן .


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק