תאונת עבודה טראגית: בן 50 התחשמל למוות במפרץ חיפה

תאונה טראגית: לפני זמן קצר דווח על פועל אשר התחשמל למוות במפעל אלומיניום במפרץ חיפה. חוקר מתחנת זבולון עושה את דרכו לזירה
פועל אלומיניום מצא את מותו באירוע טראגי. סמוך לשעה 11:40 נמסר למד"א מרחב כרמל על שריפה במפעל ברחוב יקותיאל בהרב במפרץ חיפה. צוות ניידת טיפול נמרץ של מד"א שהוזעק למקום קבע את מותו של גבר כבן 50 אשר סבל מכוויות קשות בכל חלקי גופו.

יואל לוינגר, פראמדיק מד"א שהגיע לזירת האירוע סיפר כי העובד נמצא מוטל כשהוא ללא רוח חיים: "הנפגע סבל מכוויות משמעותיות בכל חלקי גופו ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום", אמר לוינגר.

מתנדבי איחוד הצלה אשר הגיעו אף הם למקום האירוע מסרו כי :" פועל נהרג תוך כדי עבודתו במפעל במפרץ חיפה. הפצוע אותר ללא הכרה וללא דופק ונשימה לאחר שככל הנראה התחשמל. למרבה הצער נקבע מותו בזירת האירוע ונסיבות האירוע בבדיקה".

 

המפעל בו מצא הפועל את מותו. צילום: דוברות מד"א מרחב כרמל

לירן קריספין חובש באיחוד הצלה: "כשהגעתי למקום נתקלתי בפועל ללא הכרה וללא דופק ונשימה. הוא סבל מכוויות קשות והיה ללא רוח חיים. למרבה הצער נקבע מותו בזירה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל. על פי עוברי אורח ייתכן כי מדובר בשריפה והתחשמלות".

ואילו מהמשטרה נמסר כי "בהמשך לאירוע שריפה במפעל אלומיניום במפרץ חיפה, נקבע מותו של אדם על ידי גורמי רפואה, שככל הנראה התחשמל במקום. חוקר תחנת זבולון בדרכו למקום".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות