ממשיכים להוביל בזכותכם !! ומתחילים את 2018 עם מאות אלפי גולשים,על פי "גוגל אנליטיקס"

מתחילים את השנה הרביעית שלנו, כשכל הנתונים של "גוגל אנליטיקס" מצביעים על כך ש"ניוז חיפה קריות.נט" הוא כלי התקשורת החזק ביותר בכל אזור חיפה, הקריות והסביבה. תודה גדולה לגולשים הרבים, הממשיכים לראות בנו כלי התקשורת המוביל שלהם, אשר משמש להם "לאוזן קשבת ולקול קורא". אנו מבטיחים להמשיך להיות כאן עבורכם. תודה

גוגל אנליטיקס (Google Analytics) הינה מערכת סטטיסטיקה חינמית של גוגל לאתרי אינטרנט והיא כיום אחד הכלים השימושיים והנוחים ביותר לניתוח תנועת המבקרים באתר. אז איך "ניוז חיפה קריות. נט" נראה החודש לפי הניתוח של "גוגל אנליטיקס"?

שאנחנו נתווכח עם גוגל ?

בדוח החודשי של "גוגל אנליטיקס" "ניוז חיפה קריות.נט" רשם מעל 300,000 גולשים, בחודש שחלף כשכל גולש נכנס בממוצע ל3.61 דפים.
מעל 1,084,198 הצגות דף וכתבות  באתר.

לפי ניתוח של "גוגל אנליטיקס" רק 0.16% מהגולשים שנכנסים לאתר "ניוז חיפה קריות.נט" עוזבים אותו מייד לאחר הכניסה, ואילו מספר מדהים וכמעט מאה אחוז מהגולשים אם לדייק ו99.8% בוחרים להישאר ולגלוש באתר. הם שוהים באתר  מעל 5 דקות!!! ונהנים מכתבות ופרסומים רבים.

עוד אומרים עלינו ב"גוגל אנליטיקס", שמעל 57.8% מהגולשים באתר "ניוז חיפה קריות.נט" הם גולשים נאמנים שחוזרים שוב ושוב לגלוש באתר ולהיכנס לכתבות.

ממשיכים לגדול לצמוח ולהוביל על פי הדוח של "גוגל אנליטיקס"

 

אליהם הצטרפו החודש 42.2% גולשים חדשים מכלל הגולשים.

אם הכלי הבלתי תלוי של "גוגל" שאומד את הכניסות והגלישות באתרים בכל העולם, אומר ומספר את הסיפור הזה על האתר שלנו "ניוז חיפה קריות.נט", מי אנחנו שנשבור לו את המילה ונתווכח איתו?

עם מספרים אובייקטיבים ובלתי תלויים – אי אפשר להתווכח !

והכל תודות לגולשינו, הנאמנים והחדשים !


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בעסקים