חתונה בקרוסלה!

סער משיח ונטלי בלייכר, אנשי חיי הלילה בחיפה, הכירו, התאהבו, עזבו את חיי הלילה ופתחו את ה'קרוסלה', קיוסקפה בלב הפארק הירוק שבגן האם. בחודש הבא הזוג מתחתן ואת החופה הם יקיימו במקום שהם הכי אוהבים, אותו הם בנו בשתי הידיים שלהם…
חברים מגיעים לפרגן, להתפנק, לנוח וליהנות מזמן איכות עם הילדים. משיח, בלייכר ושוסטק. אלבום פרטי.

סער משיח, איש חיי לילה ותיק ודיג'יי מוכר ומצליח בחיפה והקריות ונטלי בלייכר, בעלת הבר יין 107 לשעבר ועובדת עירייה, הכירו לפני כשנתיים, נהיו חברים טובים ולפני כשנה הפכו לזוג צמוד. השניים החליטו לעזוב את חיי הלילה ולעבור לחיי הבוקר. הם פתחו בית קפה בלב ליבו של פארק ירוק- בגן האם, את ה'קרוסלה' – קיוסקפה עם מטבח פתוח בעל תפריט עשיר למבוגרים וכמובן ממתקים, נשנושים וצעצועים לילדים… כשהייחודיות של הקרוסלה בזה שמתקיימות פעילויות מגוונות ומושקעות לילדים לגילאי הגיל הרך 2-6, שעת סיפור, פעילות יצירה וגם שילוב שפת הסימנים לילדים ליקויי שמיעה, שירה בציבור, סדנת בריאות, חוג ספורט, מפגשים לילדים חולי סכרת בשיתוף העמותה, ועוד…….למשל, 'שף על הקרש' בימי חמישי, בהם מתארח השף רביד שימקו ומפתיע כל פעם מחדש עם ידי הזהב שלו במנות טעימות.

עקב העובדה כי השניים ידועים עד מאוד בעיר, מגיעים חברים רבים ודמויות מוכרות בעיר לבקר עם הילדים ב'קרוסלה', לשתות קפה ולאפשר לילדים לשחק. בין החברים קפץ השבוע למקום טל שוסטק, מבכירי מד"א בעיר ודמות מוכרת ואהובה, יחד עם ביתו יעל גם להגיד שלום לסער ונטלי, גם להתפנק על קפה וגם ליהנות מזמן איכות עם יעל.

השוס הגדול של סיפור הסינדרלה של הזוג ובית הקפה 'קרוסלה' הוא, תחזיקו טוב, כמו בסוף טוב של סיפור מהאגדות, הזוג נטלי וסער החליט לערוך את חתונתם במתחם הקרוסלה ובחלק מפארק גן האם בחודש הבא! שיהיה במזל טוב!


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בתרבות