וטרינר ידוע מהצפון חשוד בביצוע עבירות מין בבת זוגו ובילדיו 

הוטרינר המוכר נעצר לאחר שבת זוגו התלוננה נגדו במשטרה, אולם סניגורו טען כי למתלוננת לקח זמן רב להגיש את התלונה והחשוד שוחרר למעצר בית 
המשטרה הגישה בסוף השבוע ערר על החלטת בית משפט השלום לשחרר ממעצר וטרינר מוכר מהצפון, אשר נעצר בגין עבירות מין חמורות, לרבות אינוס, כלפי בת זוגו וילדיו הקטינים.

בית המשפט המחוזי קיבל את טיעוני הסניגור, עו"ד רונן חליוה, לפיהם קיימות תהיות רבות בגירסת המתלוננת וכי מניעיה פסולים וברורים. עוד טען הסניגור כי המשטרה לא עשתה כל פעולת חקירה של ממש בכדי לבדוק את גירסת מרשו.

נציג המשטרה טען בדיון בבית המשפט כי תלונתה של בת זוגו של הוטרינר, מגובה במסמך מטעם הרווחה: "מטפלים בה והיא מפוחדת ומאויימת", טען נציג המשטרה: "אני חושב שמדובר בתיק מאוד מורכב. לקח לאותה מתלוננת הרבה מאוד זמן בשביל לקבל החלטה להגיש תלונה, ובין לבין היו ילדים קטינים בבית, שבחלק מהאירועים היו מעורבים בהם".

"היא מפוחדת ומאויימת. מדובר בתיק מורכב", טען נציג המשטרה בדיון. צילום אילוסטרציה

ואילו סניגורו של החשוד טען כי התלונה נגד מרשו התקבלה ב-15.2.2018 למחרת היום בו גילתה לטענתו המתלוננת כי החשוד יוצא עם בת זוג חדשה. מי שפתח בהליכים משפטיים כנגד המתלוננת הוא החשוד עצמו, טען הסניגור, ובכל מקרה במשך חודש ימים משטרת ישראל קפאה על שמריה ולא עשתה כל פעולות חקירה של ממש: "אפילו לא פנתה לבית המשפט לענייני משפחה לברר מה עם התיק ומה היא טוענת שם", טען הסניגור בדיון והוסיף כי: "הכי קל זה לקחת את האדם הזה ללא עבר פלילי, ולעצור אותו כי הוגשה תלונה. הדבר הזה מפחיד, היא גם טוענת למעשים מאוד חמורים, והיא אומרת שיש מעשים מגונים בילדים, וזה בכלל לא נכון. אני שואל את בית המשפט האם הוא מכיר אמא, שישנו מעשה מגונה בתינוק והיא מחכה שנתיים?".

"הכי קל לקחת אדם ולעצור אותו". עו"ד חליוה. צילום עצמי.

בית המשפט המחוזי מצא כי אין מקום להתערב בהחלטת בית משפט השלום אולם כן החליט לעבות את תנאי השחרור של החשוד, וזאת בשל העבירה החמורה נגדו. השופטת המחוזית הורתה לחשוד שלא לצאת מפתח הקיבוץ בצפון בו הוא מתגורר, למשך שבוע ימים. עוד קבעה כי עליו להפקיד 5000 שקלים לקופת בית המשפט.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות