האם יש ספסרות בכרטיסי המופע של עומר אדם בחיפה?

תחליטו אתם: סמי עופר חיפה, 30,000 כרטיסים נמכרים בפחות משעה. היכל מנורה, שלושה מופעים סולד אאוט בתוך מספר שעות. איך יכול להיות שבתוך פחות משעה נמכרים 30,000 כרטיסים להופעה אחת?
גם אתם נשארתם בלי כרטיס למופע של עומר אדם באצטדיון סמי עופר? אתם לא היחידים. גל של פניות הגיע למערכת אתר ניוז חיפה קריות, ובראשן השאלה העיקרית: איך יכול להיות שבתוך פחות משעה נמכרים 30,000 כרטיסים להופעה אחת?

ספסרות אינה חוקית בישראל ודינה קנס כספי גבוה. לא מכבר פשטה בישראל תופעה של ספסרות בכרטיסים להופעה של עומר אדם, ורבים אשר רכשו כרטיס ניסו למכור אותו בפער של מאות אחוזים יותר. לפני מספר חודשים נעצר בחור שניסה לספסר בכרטיס להופעה של אדם, ובמקום למכור במחיר המקורי שהוא 250 ש"ח, ניסה למכור ב-600 ש"ח.

העברת הכרטיסים חוגגת גם באינסטגרם של עומר אדם. צילום מתוך אינסטגרם עומר אדם.

העברת הכרטיסים חוגגת גם באינסטגרם של עומר אדם. צילום מתוך אינסטגרם עומר אדם.

דינה (שם בדוי) שיתפה אותנו: "זו כבר הפעם השלישית שאני לא מצליחה להשיג כרטיס להופעה של עומר אדם. זה לא הגיוני שמהשעה 10 בבוקר לא ניתן להשיג אף אחד בטלפונים והאתר לא זז. זה פשוט בושה. אם אכן יש כאן ספסרות אז היא על הגב שלנו".

איתן, (שם בדוי) גם הצטרף להרגשה: "מישהו פה צריך לבדוק איך אפשר למצוא באינטרנט כל כך הרבה אנשים שפתאום מעוניינים למכור את הכרטיסים שלהם".

באתר 2207* פרסמו הודעה בדף המכירות: "לקוחות יקרים, היזהרו מספסרות ברשת- אל תקנו מאתרי ספסרות". באתר ציינו כי האתרים האחרים משקיעים "המון כסף בלפתות אתכם לקנות דרכם ולא דרך המפיץ הראשי (www.2207.co.il) .אין לנו שום דרך לערוב לתוקף כרטיסים שנרכשים באתרי ספסרות – ראו הוזהרתם! אין לנו דרך לעזור למי שיגיע לאולם עם כרטיס מזויף/מסופסר מאתרים אלו".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם