הקשישים אותם פצע החשוד בחיפה הם זוג שכניו. כוחות הימ"מ השתלטו עליו באמצעות רימוני הלם

כוחות יחידת הימ"מ בשיתוף עם המשטרה השתלטו על החשוד באירוע המתגלגל אשר החל לפני מספר שעות בחיפה. הכוחות השליכו רימוני הלם לדירה וכך הצליחו להשתלט על החשוד, ככל הנראה מעורער בנפשו
לפני זמן קצר לאחר כשלוש שעות בהן התבצר החשוד באירוע הדרמטי שהחל בבוקר בתקיפת שוטרים ונמשך בפציעתם של זוג קשישים והתבצרות בדירתם, השתלטו כוחות הימ"מ על החשוד במעשה, והוא נאזק ונעצר.

 

החשוד התבצר שעות בבית שכניו הקשישים. צילום דוברות המשטרה

 

בין היתר עשו כוחות המשטרה והימ"מ שימוש ברימוני הלם אשר הושלכו אל תוך הדירה בה התבצר החשוד מאז שעות הבוקר. החשוד, גבר כבן 30 וככל הנראה מעורער בנפשו, תקף הבוקר שוטר ושוטרת סמוך לבית החולים בני ציון, ואז נמלט מהמקום כאשר הוא פורץ במהלך מנוסתו לדירת שכניו סמוך למקום, ברחוב החשמונאים בעיר. לאחר שפצע את שני שכניו הקשישים הוסיף החשוד להתבצר בדירתם ונשאר בה גם לאחר שהקשישים יצאו וקיבלו טיפול רפואי ופונו מהמקום לבתי החולים רמב"ם ובני ציון.

 

לוחמי הימ"מ לפני הפריצה לדירה, צילומים: ווטס אפ. מי שמזהה עצמו כיוצר מוזמן ליצור קשר למתן קרדיט

 

הלוחמים מתכוננים לפריצה

 

הלוחמים רגע לפני הפריצה.

כאמור, כוחות ימ"מ ובהם צלפים ותצפיתנים וכמו כן אנשי יחידת המשא ומתן של המשטרה הגיעו למקום, ובהמשך פרצו לדירה בה התבצר החשוד תוך שהם נעזרים ברימוני הלם בכדי לבצע את ההשתלטות. החשוד נאזק ונעצר ונלקח לחקירה בתחנת משטרת חיפה. כעת ינסו החוקרים להבין ולשחזר עם החשוד את האירוע המתגלגל מהבוקר, אשר בסיומו ארבעה פצועים ובהם שוטר ושוטרת במצב קל, וזוג קשישים אשר האחד מהם, גבר בן 80, נמצא במצב קשה עם שברים בעצמות, וכאשר הוא מונשם במחלקה לטיפול נמרץ ברמב"ם.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות