כאן התבצר החשוד במשך שעות: "הזהרנו והיום זה התפוצץ" טוענת נכדתם של הקשישים שהותקפו

החשוד, ככל הנראה מעורער בנפשו, פלש לדירה שמעל דירת הקשישים אותם תקף היום, והתנחל בה ללא מפריע. מחר הוא יובא להארכת מעצר. צפו בהשתלטות כוחות הבטחון על החשוד בדירה
 

כאן, בחדר הזה, התבצר היום (שני) החשוד במשך שלוש שעות, עד שהשתלטו עליו כוחות הבטחון ובהם אנשי היחידה ללוחמה בטרור, והכניעו אותו.

 

החדר בו התבצר החשוד בדירה בחיפה במשך כשלוש שעות, היום

 

בני משפחתם של זוג הקשישים אותם תקף החשוד ואחר כך התבצר בביתם, טענו לאחר האירוע הקשה כי החשוד מוכר להם וכי הוא פלש לדירה אשר מעל דירת בני הזוג. העיתונאית כרמל קמין נכדתם של השניים סיפרה כי סבה וסבתה בני 82, וכי החשוד פלש לדירת שכנתם לאחר שזו נפטרה והתנחל בה.

 


אנשי היחידה ללחימה בטרור בזירה היום בצהריים. צילום דוברות המשטרה

"סבא וסבתא שלי התלוננו לרשויות על איומים אבל אף אחד לא עשה דבר. אנחנו הזהרנו והיום זה התפוצץ", טענה קמין. מצב הקשיש מוגדר קשה ורעייתו במצב קל. קמין סיפרה עוד בריאיון לאולפן ynet: "האיש הזה פלש לדירה של השכנה של סבא וסבתא שלי שנפטרה. לא היה לאישה הזו אפוטרופוס. המדינה לקחה את הדירה והאיש הזה נכנס אליה והתנחל בה במשך שנתיים", סיפרה קמין. "לא משנה כמה סבא וסבתא שלי התלוננו לרשויות וכמה שהוא איים עליהם, שבר שם קירות והחליף את המנעול, אף אחד לא עשה עם זה שום דבר עד שהיום זה התפוצץ לכולם בפנים".

לוחמי הימ"מ לפני ההשתלטות

 

סבתה של קמין נפצעה באורח קל באירוע ואושפזה בבית החולים בני ציון וכבר שוחררה. אולם הסב, גם הוא כמו אשתו בן 82, נפצע באורח קשה בעת שניסה לגונן על אשתו, והוא סובל מחבלות ומשברים בפלג גופו העליון, ומשברים בפניו. הוא מאושפז מאז שעות הצהריים ביחידה לטיפול נמרץ בבית החולים רמב"ם בעיר, כשהוא מורדם ומונשם.

סכין המסור בה תקף החשוד את השוטרים בתחילת האירוע הבוקר. צילום: דוברות המשטרה

קמין אמרה לפני זמן קצר כי היא מאוד חוששת ומקווה שהחשוד לא ישוב להטריד את סבה וסבתה. "סבא שלי עם מכות סגולות בכל הפנים והוא מורדם ומונשם. הוא לא איש צעיר והחשוד בן 30. סבתא שלי עוד הספיקה להגיע למטבח ולהתקשר למשטרה, למזלנו בגלל האירוע הקודם בבני ציון השוטרים היו קרובים. אין לסבתא וסבא שלי הגנה והם לא יכולים לעשות כלום. כולי תקווה שהאיש הזה יהיה במהרה מאחורי סורג ובריח".

מחר יובא החשוד לבית משפט השלום בחיפה, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרו.

 

הזירה היום בצהריים לפני ההשתלטות

 

צפו: מבצע ההשתלטות על החשוד היום בצהריים. צילום דוברות המשטרה

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות