חוזרים לתחילת שנות ה-2000

ההרכב LASGO, אחד מההרכבים הבולטים בתחילת שנות ה-2000 נוחת בלופט 124 להופעה נוסטלגית בעוד שבועיים: יוני לם, הבעלים של הלופט 124 ומפיק ליין 27+, סיפר לנו על הרעיון מאחורי המסיבה ועל הסיבה שכולנו כל כך אוהבים נוסטלגיה
יוני לם, הבעלים של הלופט 124 בחיפה, ומפיק ליין גילאי 27+ בשישי בלופט, סיפר לנו על מסיבה מיוחדת שתיערך ביום שישי בעוד שבועיים ועל הרעיון מאחוריה: "ב-23 לחודש תיערך מסיבה מיוחדת בקונספט 'חוזרים לתחילת שנות ה-2000' לקהל גילאי ה-27+ שלנו. אנחנו מתכוונים להחזיר אתכם בזמן 18 שנה אחורה".

"בלי קשר למסיבה שנערכת כל שבוע, אנחנו אחת לכמה חודשים עושים הפקה מיוחדת שבה אנחנו מחזירים את הבליינים לתקופה של תחילת שנות ה-2000, חזרה לאותם ימים שכולם היו מבלים בחורבה, בטרמינל, בלונה ובסיטי הול. הפעם החלטנו לקחת את זה צעד קדימה, ולא רק להגיד לדיג'יי להתמקד בלהיטים מאז, אלא להביא את אחד ההרכבים שהיו באמת הבולטים ביותר באותה התקופה: LASGO. והם יגיעו לבצע את שלושת הלהיטים הכי גדולים שלהם Something, Pray, Alone".

חוזרים לתחילת שנות ה-2000. תמונה מתוך פייסבוק לופט 124

חוזרים לתחילת שנות ה-2000. תמונה מתוך פייסבוק לופט 124

ממה שאתה רואה, יש ביקוש למסיבות האלו?
"אני כמפיק מסיבות יודע שהקהל מאוד אוהב את הקונספט של הנוסטלגיה. זה לא שהוא באמת מתגעגע לתקופה עצמה. בואי נגיד שאף אחד לא מתגעגע להיות בלי טלפון סלולרי ולחפש טלפון ציבורי, אבל אנשים אוהבים לשחזר את התקופות האלה בהבזקים. זה בדיוק החיבור המושלם של מועדון שנותן לך את הבריחה מהמציאות העכשווית לפעם, אבל רק לכמה שעות".

שישי שמח בלופט. תמונה מתוך פייסבוק לופט 124

שישי שמח בלופט. תמונה מתוך פייסבוק לופט 124

והקהל מצביע ברגליים?
"בכל שבוע מגיע אלינו קהל גדול של גילאי 27+, 30+, ואנחנו רואים שהם אוהבים את הליין הזה. יש כבר קהל קבוע. זה גם לא הכי טריוויאלי שהקהל בגילאים האלה מגיע וכל שבוע, בכל זאת שיא הבליינות הוא בגילאי החיילים והסטודנטים. מעבר לזה אני יכול לומר לך שהחבר'ה של שישי בלופט הם ממש קהילה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה