רשת קפה VERO משיקה חליטות תה צמחים טעימים

רשת קפה VERO  משיקה חליטות תה טריות וטעימות שיחממו לכם את החורף במגוון טעים של קמומיל, לימונית לואיזה, פירות יער, ירוק סנצ'ה ועוד.

 

תה ירוק סנצ'ה מחיר 55 לחצי ק"ג קדריט צילום יחצ

רשת קפה VERO  משיקה תערובות תה טריות וטעימות לחורף; חליטת פרחי קמומיל – המכילה פרחי קמומיל, עלי מנטה ועלי חמנייה, חליטת תה הירוק היפני סנצ'ה, חליטת פירות יער המכילה היביסקוס, פרי הסמבוק ותמצית פירות יער וחליטת לימונית לואיזה המכילה לימונית, לואיזה ורבנה. את החליטות אפשר לשים בתוך מסננת אישית המתאימה לשימוש בכוס תה או בקנקן תה עם מקום ייעודי לתערובות התה בתוספת של מים רותחים.
רשת קפה VERO היא רשת חדשה שהוקמה בצפון הארץ של המותג קפה VERO מאיטליה עם חנויות ראשונות בכרמיאל, מעיליא ונצרת. הרשת משיקה כעת את סניף הדגל בגן העיר, כרמיאל עם זכיין במטרה להתרחב ולגדול ומציעה מוצרי קפה איכותיים של המותג החל בפולי קפה, מכונות קפה, קפסולות אספרסו למכונות, חליטות תה טריות, אביזרים נלווים ועוד.
רשת קפה VERO מספקת קפה איכותי ברמה גבוהה של תערובות קפה משובחות המיוצרות במפעל החברה באיטליה. המוניטין של המותג מוכר וידוע בעולם כבר למעלה מחמישים לשנה ונמכר בישראל כבר 16 שנים. מגדלי הקפה של החברה הוכשרו במיוחד

פרחי קמומיל מחיר 55 לחצי ק"ג קדריט צילום יחצ

ואחראים על שלבי הגידול, הקטיף, אחסון, אריזה ושילוח למפעל החברה באיטליה.
טעמים: קמומיל, ירוק סנצ'ה, לימונית לואיזה ופירות יער.
מחיר תערובת תה: 55 ₪ לחצי ק"ג.
את המוצרים אפשר להשיג ברשת VERO, סניף גן העיר, כרמיאל או בטלפון 04-8772033 עם משלוחים לכל הארץ.

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות