"אוהבים את המדינה אבל מאמינים שיכולה להיות לנו ישראל אחרת"

מפלגת 'יש עתיד' הקימה תא סטודנטים באוניברסיטת חיפה. השבוע ערכה יום חשיפה באוניברסיטה במסגרתו השיקה דוכן ולו"ז פעילות של התא לחודשים הקרובים


מפלגת 'יש עתיד' ערכה השבוע יום חשיפה באוניברסיטה חיפה, במסגרתו הושק דוכן ולו"ז פעילות התא המתכוננת לחודשים הקרובים
מי שתעמוד בראש התא והפעילות היא נוף הראל (24) סטודנטית בחוג לפסיכולוגיה ובתכנית אופקים למצטיינים באוניברסיטה.

"יש עתיד היא המפלגה היחידה ששמה את האזרחים והצעירים במרכז" אמרה נוף, "אנחנו אוהבים את המדינה. אבל אנו מאמינים שיכולה להיות לנו ישראל אחרת. ישראל ובה שלטון של טוהר מידות, ישראל ובה היהדות היא גורם מאחד ולא מפלג. ישראל ובה ישנה דאגה למיעוטים וקידום עשייה חברתית ולא דאגה להישרדות שלטונית. בזכות התמיכה שלכם והבחירה שלכם, נוכל להוביל שינוי. לעתיד טוב יותר. במסגרת פעילות התא נקדם יוזמות, במגוון תחומי חיים הן במישור האקדמי לטובת הסטודנטים, הן ברמת העיר והן בהיבט המדיני והלאומי."

יוסי שלום ותא הסטודנטים באוניברסיטת חיפה. צילום: יח"צ

יוסי שלום, חבר מועצת העיר שכיהן בעברו כיו"ר אגודה הסטודנטים באוניברסיטת חיפה וכסגן יו"ר אגודת הסטודנטים הארצית, הצטרף לפעילות התא באוניברסיטה, ואמר השבוע: "הסטודנטים הם הכוח המוביל בעיר ובמדינה. אנו קוראים לציבור הסטודנטים להצטרף לפעילות המפלגה במישור המדיני והמקומי. יש עתיד מתכוננות למערכת הבחירות המקומיות הקרובה , ויחד עם ציבור הסטודנטים שמצטרף אלינו לאחרונה אני בטוח שנמשיך להוביל ולשנות גם את העיר חיפה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בבחירות לרשויות המקומיות 2018