טיפולי שיאצו לכאבי גב

הטיפול הנכון לסובלים מכאבי גב תחתון: שיאצו בכללית רפואה משלימה
תושבת הצפון שסבלה במשך כשלוש שנים מכאבים בגב תחתון, שפגעו בתפקוד היומיומי שלה, עברה סדרת טיפולי שיאצו במרפאת כללית רפואה משלימה בקרית שמונה על ידי מטפלת אילנית סאסי לאחר שקיבלה ייעוץ במרפאה, והומלץ לה  לנסות סדרת טיפולי שיאצו אשר עשויים להפחית בכאבים שבסיומה דיווחה על שיפור משמעותי.

השיאצו הינה טכניקת טיפול יפנית המתבססת על הרפואה הסינית וכוללת מגע ולחיצות בנקודת איזון בגוף, כיפוף ומתיחת האיברים במטרה לשחרר חסימות, לנתב את האנרגיה של הגוף ולהביא לאיזון הגוף והנפש. השיאצו מסייע לכאבי צוואר, שרירים תפוסים, כאבי מפרקים, לחץ ובין היתר גם לכאבי גב.

אילנית סאסי. צילום רוני סאסי

 

בתום סדרת הטיפולים שעברה, הודתה המטופלת על הטיפול האדיב והמקצועי של מטפלת אילנית סאסי וצוות מרפאת כללית רפואה משלימה בקרית שמונה אשר העניקו לה טיפול מקצועי והמליצו לה על טיפולי השיאצו שהפחיתו באופן משמעותי את הכאבים שמהם סבלה כאמור  במשך שלוש השנים האחרונות.

כללית רפואה משלימה הינה רשת המרפאות לרפואה משלימה הגדולה בישראל, אשר מונה כ- 50 מרפאות בפריסה ארצית ומציעה מגוון רחב של טיפולים המתאימים לכל הגילאים, מינקות ועד זקנה.  כל הטיפולים ניתנים תחת פיקוח רפואי מלא, ע"י צוות מטפלים בכירים ומנוסים, תוך שמירה על מקצועיות ואיכות גבוהה של הטיפולים.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות