"איבדתי את אחד האנשים היקרים שהיו לעמותה הזו"

אלפים ליוו את ישראל כהן, שוטר לשעבר וקצין הביטחון של עמותת "יד עזר לחבר", בדרכו האחרונה: כהן נהרג בתאונת דרכים בסוף השבוע האחרון
אלפים ליוו את ישראל כהן שוטר לשעבר וקצין הביטחון של עמותת "יד עזר לחבר", בדרכו האחרונה: "איבדתי מתנדב, איבדתי עובד, איבדתי את אחד האנשים היקרים שהיו לעמותה הזו מאז הקמתה, אבל מעל לכל איבדתי חבר נפש". כך תיאר השבוע מנכ"ל ומייסד עמותת יד עזר לחבר שמעון סבג, את לכתו של ישראל כהן קצין הביטחון של העמותה בעשור האחרון, ואחד הדמויות הפעילות והססגוניות שלה שנהרג בתאונת דרכים בסוף השבוע האחרון.

צילום מתוך פייסבוק שמעון סבג.

צילום מתוך פייסבוק שמעון סבג.


אלפים ליוו את ישראל בדרכו האחרונה: מאות שוטרים, חברים, מאות ניצולי שואה, מתנדבים וחברים היו בבית העלמין בעתלית כדי להיפרד מישראל כהן. כהן יום קודם לכן נהרג בתאונת דרכים ליד מגדים, לאחר שצעיר שנהג, כנראה במהירות פגע בו מאחור ורכב שבא ממול פגע ברכב בו היה ישראל, פצע אותו אנושות וכל הניסיונות להשאירו בחיים בבית החולים רמב"ם לשם הובהל במצב אנוש עם פגיעות רבות לא צלחו.

 

 

צילום מתוך פייסבוק שמעון סבג.

צילום מתוך פייסבוק שמעון סבג.


"כששמעתי על התאונה הייתי המום. לא תיארתי לעצמי שהאיש הזהיר הזה, המדויק והמיוחד הזה היה מעורב בתאונה, המשיך סבג בתיאורו המצמרר. "ידעתי שאם זה קרה זה לבטח מישהו שגרם לתאונה והשאיר את ישראל חסר אונים. אני מתקשה לקבל את הגזירה הנוראית הזו. כמובן שאנחנו לא נשכח אותו ולא נעזוב את המשפחה", אמר סבג.

צילום מתוך פייסבוק שמעון סבג.

צילום מתוך פייסבוק שמעון סבג.


עמותת יד עזר לחבר פרסמה הודעה מיוחדת: "אחינו וחברנו היקר איש של חסד ואמת ישראל רוקח כהן ז"ל. קשה לנו ואנו בוכים וכואבים את לכתו של מי שהיה הלב והנשמה של עמותת "יד עזר לחבר" . עמותת "יד עזר לחבר" משתתפת בצערה ובאבלה הכבד של משפחת כהן. ישראל השאיר אחריו אישה וארבעה ילדים.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה