אות תקינות למועצות הנוער

ועדת אישור תקינות מחוזית למועצות תלמידים ונוער מטעם משרד החינוך התארחה בעיר. זו אחר זו הציגו מועצות התלמידים בעיר את עשייתם ואת התהליכים אותם הובילו בשנה האחרונה

בתמונה: מנכ"ל העירייה, הצוותים החינוכיים, חברי מועצות התלמידים וחברי הוועדה

השבוע התארחה בנשר ועדת אישור תקינות מחוזית למועצות תלמידים ונוער מטעם משרד החינוך. זו אחר זו הציגו מועצות התלמידים בעיר את עשייתם ואת התהליכים אותם הובילו בשנה האחרונה.

את העשייה הענפה הציגו: מועצת התלמידים בחט"ב א' – בהנהגת יו"ר מועצת התלמידים, דניאל יעקובלב ובהנחייתה של המורה גילה אופיר, מועצת התלמידים בחט"ב ב' בהנהגת יו"ר מועצת התלמידים, אביטל קליינר ובהנחייתו של המורה אסף גפן, מועצת התלמידים בחטיבה העליונה בהנהגת  יו"ר מועצת התלמידים, עידן הורן ובהנחיית המורה דוד עייאש ומועצת הנוער העירונית בהנהגת יו"ר המועצה, מטר פישר, וסגן היו"ר, שקד בוזגלו, בהנחייתו של מנהל יחידת הנוער העירונית בעיריית נשר, אור מורדו.

חברי הועדה: מיכל ישראלי – מנחה מחוזית למנהיגות צעירה במשרד החינוך, זיוה ברוך מנחה בית ספרית במינהל חברה ונוער משרד החינוך ושחף פורטנוי נציגת מועצת התלמידים והנוער המחוזית והארצית הביעו את התרשמותם מתפיסת תכלול מנהיגות הנוער הנבחרת הרשותית של יחידת הנוער העירונית וציינו לטובה את ההתקדמות הרבה שמועצות התלמידים בנשר עשו בשנה האחרונה ואת הכשרתם. עוד ציינו חברי הועדה לטובה את מעורבות ראש העיר ומנכ"ל העירייה ושל מנהלי בתי הספר בטיפוח המנהיגות הצעירה ויום חילופי השלטון.

במפגש נכחו גם מנכ"ל העירייה, מיכל ליבנה, מנהלת קריית החינוך נשר, סיגל אופיר, מנהלי חטיבות הביניים: גלית תורג'מן ורמי בן אהרון, והחטיבה העליונה: לאה אופיר והצוותים החינוכיים בבתי הספר.

יש לציין כי ועדת אישור התקינות מתקיימת אחת לשנה ומגיעה לבחון את תקינותן של מועצות התלמידים בבתי הספר העל יסודיים ושל מועצת התלמידים והנוער העירונית. אישור התקינות הוא יוזמה ייחודית של מחוז חיפה שמהווה פיילוט ארצי ליישום חוק הרשויות המקומיות ולקביעת עבודה תקינה, אחידה, יעילה ונכונה של מועצות התלמידים והנוער. תעודת אישור תקינות תינתן למועצת תלמידים בית ספרית ולמועצה הרשותית שעומדים בקריטריונים הכוללים נהלים וסדרי עבודה יעילים ותקינים על פי הסטנדרטים שנקבעו ברמה ארצית. התעודה ניתנת למועצה לשנה בלבד, ובכל שנה נבחנת תקינות המועצה מחדש. אישור התקינות מהווה שיתוף פעולה של מועצת התלמידים והנוער המחוזית מחוז חיפה, מנהל חברה ונוער במשרד החינוך ועמותת במתנ"ה (בוגרי מועצת התלמידים והנוער הארצית).
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בנשר