רועי לוי הכריז רשמית על התמודדותו לראשות עיריית נשר

אבי בינמו פרש מהמירוץ לראשות עיריית נשר, שהופך כעת לסוער במיוחד . סיקור מיוחד ל"ניוז חיפה קריות"


"במפגשים עם התושבים אתם משתפים אותי בתחושות הקשות על עתיד החינוך, על השכונות המוזנחות, על הרגשת הניתוק של הנהלת העירייה מהתושבים." כך טוען רועי לוי, שהכריז השבוע באופן רשמי על התמודדותו לראשות עיריית נשר.
את ההכרזה החגיגית, שבה לקחו חלק עיתונאים, פעילים של לוי וכמובן עשרות תושבים סקרנים, ערך לוי בבית הוריו, בשכונת בן דור הוותיקה בעיר.

לוי אמר לנוכחים: "תחושותיכם ושאילותיכם באות ממקום אמיתי וטהור של רצון לראות את העתיד שלנו ושל ילדנו טוב יותר , כולם כבר מבינים שחייבים לשנות את המצב הקיים ושהמציאות הנוכחית אינה יכולה להמשיך. אפשר וצריך לעשות יותר, למענינו ולמען הדור הבא  יותר בחינוך, יותר בתשתיות, יותר בתרבות ובעיקר לשים אתכם התושבים במרכז. על כן , לאחר שנים של ניסיון בעשייה הציבורית כמנכ"ל אגודת הסטודנטים באוניברסיטת חיפה, כיועץ בכיר לשר הביטחון לשעבר שאול מופז, כמבקר תאגידים ורשויות מקומיות, כמחזיק תיק החינוך בנשר וכחבר מועצת העיר, בחרתי להעמיד את עצמי בראש סיעת "כן נשר" ולהתמודד לתפקיד ראש העיר."

לוי התייחס להחלטה לערוך את האירוע המרגש בבית הוריו:" כאן במקום הזה, בבית הוריי , מוותיקי העיר, הונחלו  בי הערכים , שם ממול  בהמשך המורד גרה סבתי שמסמנת בעיני את דור המייסדים של נשר , ולא רחוק מכאן ,אני גר יחד עם רעייתי מורן ושלושת ילדי."

רועי לוי. צילום עצמי.

בראיון לאתר "ניוז" הדגיש לוי את הדברים המרכזיים שאותם יקדם אם ייבחר לתפקיד הנכסף:
"יחד עם חברי לסייעת כן נשר נפעל להעצים את מערכת החינוך בעיר , נשים דגש על חיזוק השכונות ושיקום התשתיות, ונקדם חיזוק לשירותי העירייה והעשרת חיי הקהילה והתרבות. נחזיר את החינוך לראש סדר העדיפויות שלנו , נעצים את החינוך הבלתי פורמלי ונטפח את תנועות הנוער, כי החינוך לא מתחיל ובטח לא נגמר רק בבית הספר. יחד נשים דגש על מתן הזדמנות שווה לכל תלמיד ותלמידה כי השקעה בדור הצעיר היא השקעה לדורות. יחד נעשיר את חיי הפנאי כשנפעל לעידוד כישרונות צעירים כל ילד בעיר יקבל חליפה אישית שתדאג להעצים את החוזקות האישיות שלו ותטפח את הפוטנציאל האישי שלו".

"אומרים שכל ילד צריך אדם אחד שיאמין בו. אני האחד שמאמין בילדי נשר ואדאג שהם יידעו את זה בכל גן, בכל כיתה ובכל חוג", הוסיף לוי, "חיי התרבות והספורט תמיד היו סמל להצלחתה של נשר נשר תחזור להיות מעצמה בתחומים אלו על ידי השקעה מסיבית בחוגים נרחבים לבני הנוער שלנו קרובים לבית ובמחיר שווה לכל כיס. נחזיר את היופי לעירנו תוך  שנבלום תוכניות הרסניות שפוגעות באיכות החיים ובאיכות הסביבה שלנו. נישב יחד נציגי עירייה ונציג שכונות לקביעת סדר עדיפות משותף לשיפור התשתיות בשכונות. נקדם את שירותי העיריה, כך שיתנו מענה יעיל ונגיש לכל תושב, בכל גיל ובכל שפה כי כל תושב נחשב."

לוי נחשב למועמד מרכזי לרשת את אבי בינמו, ראש העיר הנוכחי שכבר הכריז שלא יתמודד בבחירות הקרובות. מיד אחרי פסח יצטרפו למירוץ באופן רשמי מועמדים נוספים, וגם הליכוד יערוך את הפריימריז שיכריעו מי יהיה מועמד המפלגה לראשות העיר.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור מבצע חיסוני הילדים: האם חיסנתם/תחסנו את ילדיכם נגד קורונה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי
Ads