המתלוננת כתבה מכתב והתוקף שוחרר על תנאי

המתלוננת עמדה לצאת עם חברותיה ובן זוגה זעם ותקף אותה בפראות עד שדם זלג מציפורניה. בהמשך משך בשערותיה והטיח אותה ארצה מול עיני בנה הקטין
תוקף בת זוגו אשר הודה בעבירות נגדו חתם על הסדר טיעון לפיו נגזר עליו רק מאסר על תנאי. הנאשם, תושב הצפון, הורשע על פי הודאתו באישומים של תקיפה הגורמת חבלה של ממש ובהיזק בזדון.

מכתב האישום עולה כי בתאריך 22.12.2017 עמדה המתלוננת לצאת עם חברותיה והדבר עורר את כעסו של בן זוגה. על הרקע הזה כך נטען בכתב האישום תקף הנאשם את בת זוגו כאשר הוא אוחז בידה בחוזקה ומושך ממנה בפראות את הטלפון הנייד, כך שמעוצמת התקיפה נתלשה ציפורנה והחל לזלוג דם מציפורניה. בהמשך משך אותה הנאשם בשערותיה והפיל אותה בחוזקה אל הריצפה כאשר כל אותו זמן צופה במחזה הטראומתי בנה בן ה-14 של המתלוננת. עוד נטען כי באירוע נוסף הרס הנאשם ושבר את האייפון 6 של המתלוננת.

למרות זאת אימץ אתמול (רביעי) בית משפט השלום בקריות את עסקת הטיעון של הפרקליטות עם הנאשם, וקבע כי מדובר בנאשם ללא עבר פלילי אשר הודה בעבירות מיד "בהזדמנות הראשונה" כדברי השופטת.


הנאשם ללא עבר פלילי והודה מיד, כך טען הסניגור. צילום: אילוסטרציה

סניגוריו של הנאשם, עו"ד תמי אולמן ועו"ד שאדי סרוג'י טענו במהלך הדיון אתמול כי המתלוננת כבר נמצאת בשלב תחילת החקירות וכי היא הגישה מכתב ובו ביקשה שלא למצות את הדין עם הנאשם. על רקע זה ביקשו הסניגורים לאמץ ולכבד את הסדר הטיעון.

השופטת סימי פלג קימלוב החליטה כאמור לאמץ את ההסדר וגזרה על הנאשם עשרה ימי מאסר בפועל, אשר ינוכו מימי מעצרו עד כה, כאשר המשמעות היא כי הנאשם כבר ריצה למעשה את העונש שנגזר עליו.

עוד הטילה עליו השופטת מאסר על תנאי של שלושה חודשים למשך שנתיים.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחדשות