"חווייה בתעשיה"

משרד הכלכלה והתעשייה מזמין אתכם ל"חווייה בתעשיה" עשרות מפעלים יקיימו סיורים ופעילויות לקהל הרחב 7 מתחמי תעשיה יקיימו הפנינג לכל המשפחה בין המפעלים: קוקה קולה, אינטל, תנובה, טבע, מפעלי ים המלח, טבע נאות, יקבי רמת הגולן, סודה סטרים, מיכל נגרין ועוד 4.2018 בין השעות 10:00-16:00 פרטים ורישום באתר משרד הכלכלה והתעשייה

שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן: "התעשייה הישראלית היא מקור לגאווה לאומית, לחדשנות, למעוף ולחזון. בואו לחגוג אתנו 70 שנה של הצלחה ישראלית, לבקר במפעלים "כחול לבן" ולפגוש את המוצרים, הטכנולוגיות והאנשים שתורמים כל השנה לכלכלה, לתעסוקה, לצמיחה ולגאווה הישראלית"

אם תהיתם איך נראה מפעל  'אינטל' מבפנים? איך מייצרים משקה קוקה קולה? זו ההזדמנות שלכם ליהנות מחוויה לכל המשפחה ולהגיע בחול המועד פסח למפעלים הרבים שיפתחו את שעריהם לקהל הרחב.

לרגל חגיגות 70 שנה למדינת ישראל, ובמטרה לעודד את הקהל הרחב להכיר את תחום התעשייה בארץ יזם משרד הכלכלה והתעשייה בשילוב התאחדות התעשיינים סיורים ופעילויות בעשרות מפעלים וב-7 אזורי תעשייה במהלך חוה"מ.

עשרות מהמפעלים הגדולים בארץ יפתחו את שעריהם במסגרת הפעילות ויאפשרו לציבור הצצה אל פלאי התעשייה הישראלית. טכנולוגיות, שיטות עבודה מהמתקדמות בעולם וחדשנות, המהווים מקור לגאווה לאומית. הסיורים ילוו במערך הדרכה מקצועי, בחלקם יתקיימו פעילויות חווייתיות מיוחדות לילדים.

בנוסף  יתקיימו אירועי הפנינג לכל המשפחה בסימן תעשייה ישראלית.

האירועים יתקיימו בחוה"מ פסח, בימים שני ושלישי בין השעות 10:00-16:00, ב-7 אזורי תעשייה גדולים: תפן, דלתון, קיסריה, ברקן, הר חוצבים (ירושלים), קריית גת ועידן בנגב.

מפעלי ים המלח צילום ארז קמה

בכל אזור תעשייה יוכל הקהל הרחב ליהנות מבמה מרכזית עם הופעות מוסיקה, סדנאות יצירה והרכבה לילדים, מתחם צביעה חוויתי עם הדרכה לילדים ולהורים, משחקי ידע עם כתבי חידה, ניסויים מדעיים בשילוב בועות סבון, בניית עפיפונים, סדנת יצירה אקולוגית, עמדת צילום חווייתית, משחקי תעשייה, הפעלות לקטנטנים, מתחמי ג'ימבורי ומתנפחים ועוד- וכל זאת בחינם וללא כל תשלום.

את הילדים יקבלו דמויות שמייצגות את הDNA של ההצלחות של התעשייה הישראלית: חדשנות, יצירתיות, מובילות טכנולוגית, תעוזה, התמדה, חזון ועוד. הילדים ינווטו בין שלל התחנות, ההפעלות והשחקנים באמצעות "פנקס  ההצלחות". בפנקס ימלאו פרטים חסרים ויענו על חידות טריוויה קלות, ובסיום הפעילויות יוכתרו הילדים כתעשיינים צעירים ויקבלו חותמת "מיוצר בישראל".

בגן התעשייה מגדל תפן יתקיימו שלוש תערוכות: "זרעים של פלסטיק", "הגלגל", "ועכשיו לפרסומות". בנוסף, יתקיימו סדנאות יצירה במוזיאון הפתוח. הכניסה לתערוכות ולסדנאות מותנית בהרשמה מראש באתר.

רשימת המפעלים שפתוחים לקהל הרחב (בהרשמה מראש באתר)

חווייה בתעשיה צילום יחצ

אזור הצפון:

D.A.N.D תעשיות מתכת בע"מ (אזור התעשייה מגדל תפן)- ייצור חלקים רפואיים בתחום הדנטאלי והאורטופדי. המבקרים ילמדו על התהליך המורכב והמדויק של ייצור חלקים רפואיים. הכניסה לנערים מגיל 13.

סבתא ג'מילה (אזור התעשייה מגדל תפן)- ייצור ושיווק מוצרי קוסמטיקה טבעית כגון סבונים, קרמים ושמנים. המבקרים ילמדו כיצד מייצרים סבונים טבעיים העשויים משמנים של צמחי בר. הביקור פתוח לכל המשפחה.

אקווה שליד מדיקל (אזור התעשייה מגדל תפן)- פיתוח וייצור ערכות הולכה סגורות לתרופות כימותרפיות. המבקרים ילמדו על תהליך הייצור של ערכות הולכה לתרופות, החיוניות לתפקודם של הצוותים הרפואיים בבתי חולים בארץ ובעולם. הסיור מיועד לבני נוער מגיל 16.

לילו אקטיב בע"מ (אזור התעשייה מגדל תפן)- פיתוח וייצור הלבשת ספורט ולבוש תומך רפואה בטכנולוגית סריגה ללא תפרים. המבקרים ילמדו על טכנולוגיות חדישות לייצור בגדים. הכניסה לילדים מגיל 4.

ישקר- ייצור כלי חיתוך למתכות בתהליכי עיבוד שבבי. במהלך הסיור יצפו המבקרים בעבודתם של רובוטים משוכללים המייצרים לוחיות חיתוך, ילמדו על תהליכי פיתוח ושיווק של מוצר ויבינו איך עובד תהליך הייצור באמצעות רובוטים. מגיל 13 ומעלה בלבד.

ניסטק (קצרין)- אספקת שירותי הרכבה, ייצור ועריכה של כרטיסים ומוצרים אלקטרונים לתעשיות שונות. הביקור יכלול סיור במפעל, צפייה ברובוטים וסדנת הרכבת חלקים לילדים. מגיל 3 ומעלה.

עמיעד מערכות מים (צומת עמיעד)- ייצור פתרונות ומוצרי סינון מים. הביקור יכלול סיור במחלקת המתכת, שם יוכלו המבקרים לראות כיצד מרתחים מסנן. בנוסף, ילמדו המבקרים על הרכבת המסננים ובדיקת לחץ המים. הפעילות תתמקד בחינוך לחיסכון במים, מגיל 10 ומעלה.

טבע נאות (נאות מרדכי)- מפעל הנעליים היחיד בישראל. במסגרת הסיור יוכלו המבקרים לצפות בתהליך ייצור נעליים המורכב- בעבודת יד בשיטות עבודה מסורתיות, לצד טכנולוגיות מתקדמות של ייצור נעליים. הסיור פתוח לכל המשפחה.

יקב אדיר (דלתון)- יקב משפחתי. הסיור יערוך כ-10 דקות ויכלול צפייה מבעד לזכוכית באולם מכלים וחביות וחיזיון אור-קולי. ניתן גם ליהנות מטעימות יין (בתוספת תשלום). לכל המשפחה, אך לא תתקיים פעילות מיוחדת לילדים.

יקב דלתון (דלתון)- סיור ביקב, מעבר בחדר מילוי הבקבוקים וצפייה בתהליך העברת הענבים ליקב. תתקיים גם סדנת יצירה במיוחד לילדים, פעילות להדבקת מדבקות על בקבוק יין ויצירות מפקקי שעם. כמו כן, יוכלו המבקרים ליהנות מטעימות יין (ללא תוספת תשלום ומגיל 18 בלבד). הסיור פתוח לכל המשפחה.

יקב רימון (דלתון)- מגוון מוצרים מפרי הרימון: יין , מיץ, שמן ומוצרי קוסמטיקה. הביקור יכלול סיור בחדר החביות, הסבר על תהליך הייצור, צפייה בסרט קצר וטעימות. הסיור מיועד לכל המשפחה, אך לא תתקיים פעילות מיוחדת לילדים.

מטרוניקס (דלתון)- מפעל לייצור רובוטים לניקוי בריכות שחייה. הביקור יכלול סיור של כרבע שעה בפס הייצור, ומיועד לכל המשפחה.

טרילדור (כרמיאל)- ייצור של מוצרי מיגון. במהלך הסיור יעברו המבקרים בתחנות השונות של תהליך ייצור המוצרים- החל מקליטת ההזמנה במפעל ועד לאריזת המוצר. הסיור מיועד לילדים מגיל 10 ומעלה.

תעשיות רהיטים לביא (קיבוץ לביא)- החברה הגדולה והמובילה בעולם בעיצוב, פיתוח, תכנון, ייצור והתקנה של מערכות ישיבה וריהוט לבתי כנסת וישיבות. המבקרים ילמדו על ייצור מסורתי של רהיטים ייחודיים לבתי כנסת וישיבות, תוך שימוש בגילוף, ריקוע וחריטה. הסיור מיועד לכל המשפחה.

אזור השרון:

נגב טכנולוגיות (צור יגאל)- ייצור מוצרי פלסטיק ופלדה. בסיור ילמדו המבקרים על תהליך הייצור של מוצרי פלסטיק ופלדה ויבינו איך בונים פס ייצור. לילדים מגיל 10 ומעלה.

כרמל פרנקל (קיסריה)- פתרונות חדשניים לשוק מוצרי האריזה מקרטון לצרכי תצוגה. איך מעצבים ומייצרים מוצרי אריזה וסטנדים לתצוגה עבור המוצרים שאנחנו כל כך אוהבים. מגיל 10 ומעלה.

מפעלי חמצן וארגון בע"מ (קיסריה)- היצרן והמשווק הגדול ביותר בישראל של גזים רפואיים ותעשייתיים. בסיור ילמדו המבקרים על תהליך הייצור של גזים תעשייתיים ורפואיים ויערכו ניסויים, שבהם ידגימו את התכונות השונות של הגזים הסובבים אותנו. הכניסה מגיל 6 ומעלה.

ווטנפס בע"מ (קיסריה)- מפעל קוסמטיקה המתמחה בייצור מגבונים, בהתאמה אישית, לארץ ולחו"ל. בסיור יגלו המבקרים איך אפשר להפוך מטליות רגילות למטליות לחות. מיועד לכל המשפחה.

פריץ קופמניס (קיסריה)- עוסקת בעולם השילוח הבין לאומי. איך מנהלים מרכז לוגיסטי של אלפי פריטים, איך משלחים מכולות בים ובאוויר ואיך מנהלים שרשרת אספקה בכל רחבי הגלובוס. מיועד לכל המשפחה.

יקבי כרמל (זכרון יעקב)- מסע בזמן לסיפור המרתק על ראשית תעשיית היין בישראל ועד העולם החדש של היין כיום. המבקרים יוכלו לסייר במרתפי היקב האותנטיים ולהיחשף לטכנולוגיות מסורתיות לצד טכנולוגיות חדשות בעולם היין. תערך פעילות לילדים. לכל המשפחה.

כרמל פלור דיזיין (ברקן)- מייצרת, משווקת ומייבאת מגוון פתרונות חיפוי מתקדמים לעיצוב חוץ ופנים הבית. סיור של כחצי שעה במחלקות השונות של המפעל. לילדים מגיל 5 ומעלה.

טויטופלסט בע"מ (ברקן)- מתמחה בפיתוח וייצור אביזרים לשוק מיזוג האוויר המשמשים לפיזור, הולכה, בקרה ושליטה של האוויר. בסיור יוכלו המבקרים ללמוד על ייצור מוצרים לתחום מיזוג האוויר ויחשפו לטכנולוגיית הזרקת פלסטיק הנדסי מדויק. הכניסה מגיל 10 ומעלה.

קופו טאת רוכסנים (ברקן)- מתמחה בייצור וייצוא של רוכסנים לתעשיית הג'ינסים. סיור של כ-20 דקות בחלקי המפעל השונים. פתוח לכל המשפחה.

קונטק זיווד אלקטרוני בע"מ (אזור תעשייה אור עקיבא)- מתמחה במתן פתרונות הנדסיים למערכות זיווד וייצור ארונות לתקשורת מחשבים. הביקור יכלול סיור של כחצי שעה במחלקות הייצור השונות, ומיועד לכל המשפחה.

חוות חפציבה חדרה חברת החשמל (חדרה)- בסיור יוקרן סרט אודות החווה, יוסבר למבקרים על בית המשאבות ההיסטורי וניתן לצפות לעבר רחוב הפועלים לכיוון תחנת הכוח "אורות רבין". הפעילות מיועדת לכל המשפחה.

חיפה והעמקים:

קבוצת בזן (חיפה)- מייצרת מאות מוצרים מחיי היום-יום, ביניהם, דלק למכוניות, חומרים למוצרי פלסטיק ושעווה לנרות. במהלך הסיור ילמדו המבקרים את רזי תהליך הזיקוק, יכירו את השפעת הנפט ומוצריו על חיינו המודרניים ויחשפו להליכי ייצור שונים ומגוונים. הסיור מיועד לילדים בני 8 ומעלה.

שורש (טירת הכרמל)- פיתוח, ייצור ושיווק של מוצרים למטיילים. המוצר המוכר ביותר של החברה הם סנדלי השורש. הביקור יכלול סיור במפעל לייצור סנדלי השורש ובמפעל לייצור מיימיות. בתום הביקור יקבלו המבקרים שי- בקבוק גמיש אישי ורב פעמי למטיילים. הביקור פתוח לכל המשפחה.

ע.כ. שבולת דגן (מרחביה)- מספקת פתרונות סביבתיים ואקולוגיים לפסולת האורגנית של מפעלי המזון. בסיור ילמדו המבקרים איך ניתן למחזר את תוצרי הלוואי של התעשייה, כדי לתרום לסביבה ירוקה ונקייה יותר. מיועד לכל המשפחה.

אזור ירושלים:

Yvel (ירושלים)- מפעל לתכשיטי יוקרה ובית ספר לצורפות לבני העדה האתיופית. סיור בפס הייצור של המפעל וביקב בוטיק, כולל טעימות יין של יקבי הרי יהודה. מגיל 6 ומעלה.

אינטל (ירושלים)- מתמחה בפיתוח רכיבי תקשורת, תוכנה, חישה, בינה וסייבר. מרכז הפיתוח בירושלים כולל גם מחלקה לפיתוח רכבים אוטונומיים. במהלך הביקור יחשפו המבקרים לתהליך הפיתוח של רכיבי תקשורת, תוכנה וסייבר. מגיל 10 ומעלה.

מבט"י (ירושלים)- טיהור השפכים של אזור ירושלים. במרכז המבקרים יוסבר על הקמת תחנות שאיבה, קווי הולכה, כריית מנהרות ופעולות אחרות הקשורות לתהליך טיהור השפכים, המאפשר לכולנו לחיות חיים נקיים יותר. לילדים מגיל 8 ומעלה.

אזור המרכז:

נשר מפעלי מלט ישראליים בע"מ (רמלה)- יצרנית המלט המובילה בישראל. צפייה בתהליך ייצור המלט מרגע הכרייה ועד לאריזה בסרט אנימציה מיוחד ומופע אור־קולי ויכירו את תהליך הייצור מקרוב. הסיור מיועד לילדים מגיל 5.

ECI (פתח תקווה)- מספקת פלטפורמות תקשורת אלסטיות לספקיות תקשורת בכל רחבי העולם. במהלך הסיור יעברו המבקרים בשלוש תחנות: תחנה על ההיסטוריה של ישראל ועל עולם התקשורת- כולל חידון, תחנה על סיבים אופטיים- כולל הסבר כללי ופעילות יצירה עם הסיבים עצמם, וביקור במעבדה עצמה שבה יבצעו הילדים ניסוי. מיועד לילדים מגיל 8.

קוקה קולה (בני ברק)- ייצור ושיווק של משקאות מוגזים ותה קר. במרכז יחקרו המבקרים את העולם המסקרן, המרתק והתוסס של המשקה והמותג המפורסמים ביותר בעולם. הכניסה מגיל 7 ומעלה.

אופיס טקסטיל (אזור)- מתמחה בעיצוב, צביעה, הדפסה ותפירה של אריגים לתחום המצעים, המפות והוילונות. הביקור יכלול סיור במחלקות השונות במפעל- ייצור הבד, דפוס על בדים וביקורת על הבדים לפני השליחה. מיועד לכל המשפחה.

מיכל נגרין (בת ים)- תכשיטים, אופנה ומוצרים לבית בעיצוב וינטג' רומנטי ובעבודת יד. במהלך הסיור יצפו המבקרים במיצג חי של אור ותנועה ויטיילו בעולם היצירה של המותג, העובר דרך כל שלבי העיצוב והייצור. מגיל 6 ומעלה.

השפלה:

חמת (אשדוד)- מתמחה בייצור, שיווק וייצוא של מגוון מוצרים מעוצבים לחדרי אמבט, שירותים ומטבחים. בסיור ילמדו המבקרים על תהליך הייצור של ברזים, יבקרו במחלקת היציקה, ילמדו איך מעבדים מתכות ויבינו איך הברז עובד. מיועד לבני נוער מגיל 16.

שעוני עדי (קבוצת יבנה)- ייצור והרכבה של שעוני יד וקיר. המבקרים יכירו מקרוב את המנגנון שמפעיל כל שעון, יבינו איך שעונים עובדים ויבקרו בחנות המפעל. הכניסה מגיל 5 ומעלה.

שירותי אקולוגיה (קריית גת)- עסק משפחתי שמטפל בפסולת תעשייתית בעזרת טכנולוגיות מתקדמות. המבקרים במפעל ייהנו מהדרכה חווייתית בתחום איכות הסביבה, מתערוכת כדור הארץ ומהדגמות. הכניסה תתאפשר לילדים מגיל 8.

אינטל (קריית גת)- עוסקת בפיתוחים טכנולוגיים מתקדמים בתחומי המחשוב, התקשורת, החישה והבינה, וכן בתחום התוכנה ואבטחת הסייבר. במסגרת הביקור יחשפו המבקרים לתהליך המורכב והמופלא של ייצור השבבים והשפעתם על חיינו, יבקרו ויצפו במתרחש בחדר הנקי. הסיור מיועד לילדים מגיל 10.

קבוצת מפטגון (קריית גת)- חברה המספקת שירותי ניהול, תכנון וביצוע משולבים עבור התעשייה. הביקור יכלול סיור בבית המלאכה, ומיועד לילדים מגיל 5.

פריץ (קריית גת)- עוסקת בעולם השילוח הבין לאומי. בסיור יגלו המבקרים איך מנהלים מרכז לוגיסטי של אלפי פריטים, איך משלחים מכולות בים ובאוויר ואיך מנהלים שרשרת אספקה בכל רחבי הגלובוס. הכניסה מגיל 8.

הדרום:

כי"ל מפעלי ים המלח (ים המלח)- המפעל הסולארי הגדול ביותר בעולם לייצור דשנים, מגנזיום, ברום ואשלג. הסיור יכלול ביקור בתחנות האשלג והמגנזיום, תצפית והסבר על "אשת לוט" ופגישה עם חקלאי האזור. הסיור מיועד לילדים מגיל 10.

סודה סטרים (פארק התעסוקה עידן הנגב)- מייצרת ומשווקת מערכות ביתיות להכנת משקאות מוגזים. הסיור יכלול ביקור בקווי היצור במפעל הפלסטיק, מתכת (מגיל 16 ומעלה) והרכבות. הביקור במפעל מגיל 6 ומעלה.

ברנמילר אנרג'י (פארק התעשייה רותם)- מתמחה בפיתוח טכנולוגיות להפקת אנרגיה. הביקור יכלול סיור של כשעה לתחנת הכוח המסחרית הסולארית, ומיועד לילדים מגיל 12.

טבע-טק (נאות חובב)- חברת התרופות הישראלית המפורסמת בעולם. המבקרים יקבלו הצצה חוויתית על תהליך ייצור התרופה ועל תהליך הריפוי בגוף האדם, בעזרת מודל של דיאלוג סביבה ותעשייה. הכניסה למרכז המבקרים מגיל 6 ומעלה, שאר הפעילות ללא מגבלת גיל.

משכן התכלת (באר שבע)- ייצור טליתות ותפילין, ציציות ותשמישי קדושה. המבקרים יחשפו לתהליך של ייצור טליתות ותפילין. הסיור מיועד לכל המשפחה.

מפעלים  מונגשים: שירותי אקולוגיה (בהתראה מראש), Yvel, קבוצת מפטגון, נשר מפעלי מלט ישראליים בע"מ, ECI, אופיס טקסטיל, ניסטק, עמיעד מערכות מים, טבע נאות, יקב אדיר, יקב דלתון, יקב רימון, כרמל פלור דיזיין, טרילדור, ע.כ. שבולת דגן, מבט"י, נגב, פריץ, טבע, שורש (חלקי), כיל מפעלי ים המלח (הסיור כולו באוטובוס).

השתתפות בסיורים בהרשמה מראש בלבד ופרטים נוספים באתר משרד הכלכלה והתעשייה

http://www.industory70.gov.il/

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בתרבות ופנאי

 • גאוות המפרץ

  התזמורת הפילהרמונית הישראלית הצעירה של המרכז למוסיקה ירושלים, חוזרת לבמות בקונצרטי קיץ חגיגיים וסוחפים בחיפה
 • הפקת ספר 85 שנה למועדון רוטרי חיפה

  השבוע נערכה ישיבה לסיכום שנת הפעילות של מועדון חיפה. השנה חגג המועדון 85 שנות פעילות מפוארת בעיר חיפה. לרגל חגיגת ה 85 הפיק המועדון ספר יובל המסכם 85 שנות היסטוריה ופעילות של המועדון
 • רוטרי חיפה המועדון המצטיין בישראל ובאזור

  בטקס חגיגי של החלפת נגידי רוטרי ישראל שנערך אמש בהרצליה השתתף גם אורח הכבוד נשיא רוטרי העולמי מר בארי ראסין. באירוע זה הוענק פרס האזור למועדון רוטרי חיפה
 • חודש הספר העברי

  קניון עזריאלי חיפה חוגג את חודש הספר העברי עם יריד מבצעים ברשת סטימצקי וצומת ספרים ומשעות סיפור מוסיקליות לקטנטנים
 • גרנד - זה כל הסיפור

  עופר גרנד קניון חיפה, מקבוצת קניוני עופר עורך לכבוד שבוע הספר הישראלי פעילויות מיוחדות לכל המשפחה בתאריכים: 10.6 ו-12.6, בשיתוף עם רשת "צומת ספרים".
 • קניון עזריאלי חיפה "לובש לבן"

  קניון עזריאלי חיפה מזמין את לקוחותיו לחגיגת שבועות ססגונית וייחודית המציעה מטעמים של מיטב תוצרת הארץ
 • שבועות במוזיאון ינקו-דאדא, עין הוד

  בחג השבועות 9.6.19 תתקיים ההצגה "ילד בוץ" של תיאטרון הקוקיה, פעילות לילדים ולכל המשפחה ב"מעבדאדא" ובמהלך כל היום יתקיימו סיורים בכפר מלווים בסיפורים.
 • ארץ ישראל שלי יפה וגם פורחת, בספורטן חיפה!

  אם אתם ישראלים בכל המובנים ומתים על תוצרת הארץ זה בדיוק הפסטיבל אותו אתם ממש לא רוצים לפספס! 
 • חוגגים שבועות בחוצות המפרץ

  חוגגים שבועות לכל המשפחה – בחוצות המפרץ מגוון מופעים, מתנפחים, מתחם סדנאות יצירה, מתחם ביוטי הכולל איפור, קעקועים וצמות ועוד.. הכניסה לפעילויות – ללא תשלום
 • מבקרים בגרנד בחג הביכורים

  עופר גרנד קניון חיפה – מקבוצת קניוני עופר, מזמין אתכם לחוויית ניחוחות וטעמים לכבוד החג הכי חגיגי בשנה! האירוע יתקיים בימים רביעי עד שישי, 5-7.6, בחסות חנות המעדנים והדליקטסים באשר פרומז'רי.
 • סופשבוע של אופרה

  גם בקיץ הקרוב חוזרת האופרה הישראלית לעכו לסוף שבוע של מוסיקה שיתקיים, זו השנה השישית, במצודה הצלבנית של העיר עכו
 • "שפים קטנים" בהשראת סיפורים גדולים

  עופר גרנד קניון חיפה, מקבוצת קניוני עופר, עורך מדי יום שלישי סדנאות בישול בריא לילדים:  "שפים קטנים", בהנחיית הצוות המקצועי של "מבשלים עם תמי".
 • שישי Live במתחם חוצות המפרץ

  מתחם חוצות המפרץ OUTLET – בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, המהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה, יערוך בימי שישי, במהלך חודש יוני,   במופעי  שישי Live .
 • מופעים והצגות קיץ במתחם חוצות המפרץ

  מתחם חוצות המפרץ OUTLET ,  בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, המהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה,  מציע בימי שבת, בחודש יוני מופעים והצגות לילדים ולכל המשפחה.  
 • תערוכת "דרכים נעצמות"

  אירוע מיוחד בתערוכת "דרכים נעצמות" שמוקדשת ליצירתו של שלומי שוורצברג במוזיאון ינקו דאדא
 • פסטיבל היין חוזר לחיפה

  לאחר ההצלחה לה זכה בשנים האחרונות פסטיבל היין המסורתי ובתזמון מושלם לחג השבועות, חוזר בתאריכים 5-6.6 הפסטיבל אל חיפה ואל רחבת גן האודיטוריום המקסימה.
 • ערב התרמה לעמותת ימין סעד

  עמותת "ימין סעד" תומכת ומלווה ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם מחיפה והקריות.
 • של מי החיים האלה

  אחת ההצגות המצליחות בשנות השבעים בלונדון ובברודווי ועובדה גם לסרט קולנוע בכיכובו של ריצ'ארד דרייפוס.
 • Leftovers

  תערוכה חדשה ב"מוזה 42", מכללת אורנים, פתיחה: רביעי 22.5, Leftovers הוא פרויקט אוצרותי שבמרכזו יצירה משותפת של שישה אמנים, סטודנטים לתואר שני, שהם אמנים / מורים
 • פסטיבל "חקלאות, ים ואדם"

  המועצה האזורית חוף הכרמל ועמותת התיירות "כרמלים" מזמינות את הקהל הרחב ליהנות מחג הקציר בנוף הירוק    
 • רוטרי חיפה והטכניון: באוהאוס בחיפה

  יוזמה עצמאית של מועדון רוטרי חיפה מביאה לקידום קשר חשוב בין הפקולטה לארכיטקטורה בטכניון לאוניברסיטה בדסאו עיר הבאוהאוס בגרמניה.
 • מוני מושונוב באדיבות מרכז עולי אירופה

  יום העיון השנתי של "פסגות כרמל" ואוניברסיטת חיפה

  כ- 100 איש הגיעו ליום העיון השנתי של "פסגות כרמל" ואוניברסיטת חיפה בנושא מעגלי תקשורת במציאות משתנה בדיור מוגן
 • מסיבת הרס

  תערוכה "מסיבת הרס" מבקרת את השינויים הערכים החברתיים, התרבותיים, הקהילתיים והסביבתיים הבאים לידי ביטוי בהרס השיכונים הציבוריים ובבנייה החדשה למגורים.
 • "ירחים אלטרנטיביים" ו"צייר את דוד"

  עבודות וידיאו, יצירות רישום וציור של האמן הגרמני רוברט פופלב
 • ביקור הנשיאה העולמית של  ארגון אינרוויל בחיפה

  ארגון אינרוויל (Inner Wheel) הוא ארגון עולמי של נשים מתנדבות הפועל לצד מועדוני רוטרי. בישראל חברות בארגון, זו לצד זו, נשים יהודיות וערביות. 
 • מתנת חג לעיר ממועדון רוטרי חיפה

  בפקניק רב משתתפים חגגו חברי מועדון רוטרי חיפה את חנוכת חורשת רוטרי לשכנות טובה הממוקמת על צלע ההר ליד אכסניית הנוער
 • תערוכת Cultural Mosaic

  פתיחת חגיגית של תערוכת הציורים של אמן האקוורלים (ציורי מים), רהול צ'אקרבורטי, תתקיים ביום ראשון, 12.05.2019
 • יריד משחקי חשיבה בעופר גרנד קניון חיפה

  מגוון משחקי חשיבה ב-25% הנחה, טורניר נושא פרסים בכל יום, הנחות בלעדיות בימי היריד ללקוחות my OFER ועוד.
 • מורשת בעצמאות

  ביום העצמאות ה-71 של מדינת ישראל משרד התרבות והספורט והמועצה לשימור אתרים פותחים דלתות ב-71 אתרי מורשת.
 • בית הגפן מציג: Week'and No' 3

  סופ"ש פעיל בבית הגפן, חיפה – סיורים, מופעים, במה חצופה, גלריות ועוד
 • מופעים והצגות במתחם חוצות המפרץ אאוטלט

  מתחם חוצות המפרץ OUTLET ממשיך עם מסורת הצגות לילדים ולכל המשפחה  בימי שישי עם מופעי "שישי "LIVE ובימי שבת במהלך חודש מאי. הפעילות כוללת הצגות, מופעים ופעילויות בחינם
 • הזוכים בפסטיבל חיפה הבינלאומי ה-29 להצגות ילדים

  למעלה מ-30,000 מבקרים פקדו עד כה את הפסטיבל שיימשך עד ה-24 לחודש, ונהנו משפע הצגות מקור, הצגות מובילות של מיטב תאטראות הילדים בארץ וממופעי רחוב שנבחרו מרחבי העולם.
 • פסח על-חלל בעופר גרנד קניון

  עופר גרנד קניון חיפה, מקבוצת קניוני עופר, עורך פסטיבל פסח על-חלל עם שלל פעילויות ומופעים לכל המשפחה!
 • פסטיבל פסח בקניון עופר הקריון

  קניון עופר הקריון, מקבוצת קניוני עופר חוגג את חג הפסח בפסטיבל פליי דייט עם מגוון הפעלות ומשחקים אתגריים במהלך חו"ל המועד
 • "ירחים אלטרנטיביים"

  עבודת וידיאו של האמן רוברט פופלב בשיתוף האמנית נדין שליפר
 • We Could Be Heroes

  תיאטרון קליפה גאה להציג את הפרויקט " We Could Be Heroes" . הפרויקט, הינו אירוע פרפורמטיבי, אשר יוצג לקהל הרחב במרחב ציבורי החל מה14 באפריל וב40 ערים שונות ברחבי הארץ.
 • "שפים קטנים"

  סדנאות בישול בריא לילדים בעופר גרנד קניון חיפה
 • בקק״ל יודעים שבא אביב

  מה לעשות עם הילדים בחופשת פסח? קרן קימת לישראל מציעה מגוון פעילויות חינמיות לילדים (והוריהם) בפריסה ארצית במיוחד לחג האביב ולמזג האוויר הנעים, המתאים לטיולים ברחבי הארץ שצפוי בחול המועד פסח
 • שבת משפחות קבוע בקניון סינמול

  מידי שבת קניון הסינמול פותח את שעריו למשפחות הצפון, לשבתות משפחתיות מלאות בפעילויות עם הילדים החל משעה 11:00.
 • בית הספר לקוסמים צעירים

  בפסח הקרוב בפסטיבל חיפה הבינלאומי ה-29 להצגות ילדים מוצאים את ליאור סושרד הבא בבית הספר לקוסמים צעירים – הדור הבא של הקוסמים בישראל
 • רוטרי חיפה תורם לנזקקים לפני החג, "קמחא דפסחא".

  מועדון רוטרי חיפה מגייס מחבריו גם השנה כבכל שנה תרומות נדיבות למען "קמחא דפסחא". התרומות מיועדות לבית ההסעדה
 • "שרוולי עצים"

  אירוע שירה בשיתוף הליקון במוזיאון ינקו-דאדא במסגרת השתתפותה של המשוררת נדיה עדינה רוז במקבץ התערוכות 3D
 • פסטיבל מפה ומצה - בחג הפסח

  מופעים לכל המשפחה, מפגשי סופר, הצגות לילדים, סדנאות יצירה, הפעלות מיחזור ופעילויות מלאכות קדומות
 • פסטיבל תחביבים במתחם חוצות המפרץ

  במהלך חול המועד פסח פסטיבל תחביבים בין התאריכים 21.4.18-24.4.18, ימים ראשון עד רביעי, אשר יציע מגוון רחב של פעילויות מעשירות להורים ולילדים.
 • שבת משפחות בקניון סינמול

  קניון הסינמול פותח את שעריו בפני משפחות הצפון לשבתות משפחתיות מלאות בפעילויות עם הילדים החל משעה 11:00, ועכשיו הקניון מציג את הפעילויות החדשות בחודש אפריל.
 • ביום הבחירות בוחרים לבלות בגרנד!

  עופר גרנד קניון חיפה, מקבוצת קניוני עופר, מזמין את כל משפחות הצפון וילדיהם ביום הבחירות, יום שלישי ה-9.4, להופעה של כוכבת הילדים "היללי",
 • מופעים והצגות בימי שבת בחודש אפריל במתחם חוצות המפרץ  

  מתחם חוצות המפרץ OUTLET, בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, המהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה,  ממשיך עם מסורת הצגות ומופעים לילדים ולכל המשפחה,  בימי שבת, גם בחודש אפריל.
 • הפנינג בחירות במתחם חוצות המפרץ אאוטלט

  מתחם חוצות המפרץ OUTLET – בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, המהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה חוגג את יום הבחירות בהפנינג לוהט
 • אמנים במושבה פרדס חנה כרכור

  מזה שני עשורים נחשב למוסד אמנותי מוביל. חובבי אומנות ותרבות על משפחותיהם מכל רחבי הארץ פוקדים את מושבת האמנים והיוצרים הגדולה בישראל לשלושה ימים.
 • פסיפס של ארץ ישראל בחול המועד פסח

  30 מוזיאונים ואתרים הנפתחים לציבור חינם בכל ימי חול המועד פסח, בחסות בנק הפועלים
 • בית הגפן מציג: Week'and No' 2

  סופ"ש שני פעיל בבית הגפן: סיורים, מפגשים, סרטים, במה חצופה, גלריות ועוד
 • בשורה חשובה להורים ולילדים לקראת הפסח

  פסטיבל חיפה הבינלאומי ה-29 להצגות הילדים יקיים השנה לראשונה גם הצגות המותאמות לילדים בעלי צרכים מיוחדים
 • שבת משפחות בקניון סינמול

  בשבת הקרובה 30.3 המבקרים בקניון ייהנו מסדנת אפייה מפתיעה לקונדיטורים הקטנים – סדנת קפקייקס.
 • ביום הבחירות בוחרים בהפנינג בנמל קיסריה

  המלך הורדוס מזמין את כל המשפחה למפגש הומוריסטי בין עבר להווה באווירה ססגונית בהשתתפות מיטב להטוטני ואומני הקרקס והתיאטרון של ממלכת יהודה
 • סימנים של חולשה

  תזמורת המהפכה – מגופי המוסיקה הצעירים והנועזים הפועלים כיום בארץ בניהולם של רועי אופנהיים וזהר שרון -חוברת אל ברי סחרוף ורע מוכיח כשאליהם תצטרף גם מקהלת בת שיר – הסימפונית חיפה
 • ירח משתקף באספלט

  גלריה בית הגפן וסטודיו משלך שמחות להודיע על פתיחת תערוכה קבוצתית בפרויקט 'מנהיגות נשים בתרבות' של אמניות המגיעות ברובן מרקע מסורתי.
 • סופ"ש של טעמים בגרנד מרקט

  עופר גרנד קניון חיפה מקבוצת קניוני עופר מציג, זו השנה הרביעית, את יריד האוכל הגדול, המגוון והאיכותי בצפון, "הגרנד מרקט".
 • מוזיאון ינקו דאדא מציג שתי תערוכות חדשות:

  לנה ועודד זידל, ובחלומי… ינקו – עבודות המגיבות ליצירותיו של מרסל ינקו – אייל אסולין – MAU – עבודת קיר בה מוצגים סממני סטטוס היסטוריים אל מול אלה העכשוויים. פתיחה שבת 23.3.19 בשעה 13:00
 • פורים שובר קופות

  חגיגות ענק לכבוד פורים בקניון הסינמול ברוח הקולנוע , בין התאריכים 20.3-22.3 קניון סינמול הופך לפסטיבל פורים.
 • נטלי אילון, ביצה וולקנית, סטילס צילום באדיבות המכון לאמנות / אורנים

    הגלריה I מכללת אורנים

  תערוכה חדשה: מעט אש בכלי נטלי אילון ואבי סבח  אוצרת אורית בולגרו פתיחה 17.3.19, ראשון,12:30 נעילה 18.5.19
 • עופר הקריון קריית ביאליק. צילום: מורן קדוש

  קניוני עופר חוגגים את יום האם במגזר הערבי (عيد الأم)  

  קבוצת קניוני עופר תציין  את יום האם במגזר הערבי  ב 10 קניונים ברחבי הארץ, במסגרת זו יערכו מבצעי ענק של עד 70% הנחה במגוון רשתות מובילות.
 • את פורים חוגגים רק בספורטן חיפה

  מקווים שהכנתם לעצמכם כבר תחפושת מקורית, כי השנה אתם חוגגים את פורים בהפנינג צבעוני ומיוחד
 • לילך לב ארי פרופ קרדיט: יח"צ

  יום האישה הבינלאומי במכללת אורנים

  יום האישה הבינלאומי במכללת אורנים – פרס גולדה מאיר לשנת 2019
 • "עונות השנה"

  אנסמבל סולני תל אביב בערב מגוון ומהנה בסימן כינור ומנדולינה, עם הסולנים נגן המנדולינה הבינלאומי יקי ראובן והכנר קובי רובינשטיין, ובניצוחו של ברק טל.
 • מחווה למורה והאמן אלי שמיר ולתלמידיו אמני הצפון

  מוזיאון ישראל בחר לקיים מחווה לאמן אלי שמיר ולתלמידיו בני הצפון.
 • פסטיבל מגונדרות

  לכבוד יום האישה – ספורטן חיפה בפסטיבל חגיגי שכולו מוקדש להעצמה נשית
 • סיורי שבתות בלב ואדי ניסנאס

  בואו להכיר את ואדי ניסנאס דרך האנשים שיפתחו את הדלת ויזמינו אתכם פנימה, לשתות קפה או תה צמחים מהביל, לשמוע סיפור ולשאול שאלות.
 • רואים משם שומעים מכאן

  סדרה של מופעי אופרה מצולמים בביצוע הגדולים והטובים שבמוסיקאי האופרה הפועלים היום, זמרים, מנצחים במאים ומעצבים. יצירות שצולמו על הבמות הנחשבות בעולם ובאיכות הקרנה מעולה.
 • פסטיבל בנמל: חגיגת פורים צוהלת ושמחה

  המלך הורדוס מזמין את כל המשפחה למפגש הומוריסטי בין עבר להווה באווירה פורימית וססגונית בהשתתפות מיטב להטוטני ואומני הקרקס והתיאטרון של ממלכת יהודה
 • יום האישה בתאטרון חיפה

  לרגל יום האשה עולות שתי הצגות נפלאות של תיאטרון דימונה על במת תאטרון חיפה
 • היה דבש!

  ממש כמו כוורת דבורים, כך נראה פאב 'מומוס' במהלך ההרצאה בסגנון טד שהעבירה השבוע פרופ. תמר קיסר ממכללת אורנים.
 • משנכנס פורים, חוגגים בגרנד!

  עופר קניון גרנד חיפה, מקבוצת קניוני עופר, מזמין אתכם לחגוג את החג הכי צבעוני בשנה עם מגוון פעילויות והטבות שלא תרצו לפספס.
 • חוצות המפרץ אאוטלט חוגג פורים שמח לילדים ולכל המשפחה

  מתחם חוצות המפרץ OUTLET – בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, המהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה,  ממשיך במסורת הפעילות לילדים ולכל המשפחה בחג פורים ומציע שלל מופעים ופעילויות בחינם.
 • קרדיט צילום: סרגיי חרצ'נקו

  נבחרת הטאיקוון-דו של מתנ"ס ליאו באק בהישגים מרשימים

  בשבוע שעבר (ה15.2) נערכה אליפות ישראל בקרבות טאיקוון-דו בעיר אשדוד.  באליפות השתתפו כ- 200 תלמידים מכל רחבי הארץ  ומתוכם 51 לוחמים ולוחמות ירוקים שייצגו את "אגודת מכבי חיפה כרמל", מתנ"ס ליאו באק מבית החברה למתנ"סים, ואת העיר חיפה.