אקטיביה Clean Eating עם תוספות

מחלבת שטראוס משלימה צעד נוסף במסעה לפיתוח מוצרים עם תווית נקייה יותר והקרובים יותר לטבע ומשיקה את סדרת אקטיביה Clean Eating בגביע חצוי המכיל יוגורט לבן עם תוספת פרי מבושל בצד.

מחלבת שטראוס משלימה צעד נוסף במסעה לפיתוח מוצרים עם תווית נקייה יותר והקרובים יותר לטבע ומשיקה את סדרת אקטיביה Clean Eating  בגביע חצוי המכיל יוגורט לבן עם תוספת פרי מבושל בצד.

מהלך ה-CLEAN EATING שמובילה מחלבת שטראוס, החל בתחילת השנה עם השקת יוגורט אקטיביה  CLEAN EATING – יוגורט פרי הכי קרוב לטבע, ללא צבעי המאכל, ללא חומרי הטעם וריח וללא מייצבים. כעת שטראוס מרחיבה הסדרה, ומשיקה שני מוצרים חדשים של יוגורט אקטיביה Clean Eating  בגביע חצוי המכיל יוגורט לבן עם תוספת פרי מבושל בצד – פירות יער או תות – אותם ניתן להוסיף ליוגורט בכמות הרצויה ובהדרגה.

אקטיביה קלין איטינג עם תוספות בצד, צילום שלומי ארביב

מעניין לדעת כי בישול הפרי נעשה במחלבת שטראוס בסמוך לייצור המוצרים.

מיכל בנישתי  גסטרונומית מחלבות שטראוס: מהלך זה הינו המשך למהלך אקטיביה CLEAN EATINIG  שהושק בינואר,  בו הוצאנו מכל גביעי היוגורט פרי של אקטיביה  חומרי טעם וריח, מייצבים וצבעי מאכל ובכך הפכנו את אקטיביה למוצר עם תווית נקייה יותר, כמה שיותר קרוב לטבע. כעת, ניתן להוסיף ליוגורט תוספות פרי המבושלות במחלבה , ומוגשים לצד היוגורט כך שניתן להוסיף את הפרי בכמות הרצויה ובהדרגה"

אקטיביה קלין איטינג עם תוספות בצד, צילום שלומי ארביב

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות