המתחם היוקרתי של פרויקט אשדר TRIO

נפתח מתחם הלייף סטייל והספא בפרויקט היוקרתי אשדר TRIO בכרמל, נותרו בפרויקט 75 דירות למכירה

חדר הכושר צילום: יח"צ

חדר הכושר צילום: יח"צ

נפתח מתחם הלייף סטייל והספא בפרויקט היוקרתי אשדר TRIO בכרמל, לאחר שהושקעו בו למעלה ממיליון שקלים. המתחם בשטח של 2,800 מ"ר, כולל בריכת שחיה חצי- אולימפית, בית קפה שמופעל על ידי הדיירים, לאונג' לפגישות, חדר כושר וספא, חדרי חוגים וחדרי טיפולים, המשמשים את הדיירים של הפרויקט היוקרתי שהקימה חברת אשדר.
פרויקט TRIO, הממוקם על רכס הכרמל בצמוד לאוניברסיטת חיפה, כולל 300 יחידות דיור ב- 3 מגדלים יוקרתיים בני 20-21 קומות. שניים מתוך שלושת המגדלים כבר אוכלסו על ידי הדיירים, וכעת נמכרות דירות במגדל השלישי והאחרון. בין הדירות המוצעות למכירה בפרויקט, דירות 3 חדרים בשטח של 88 עם מרפסת של כ- 10  מ"ר, מוצעות למכירה במחיר של החל מ- 1.48 מיליון שקל. דירות 4 חדרים, בשטח של 122 מ"ר

מתחם הספא צילום: יח"צ

מתחם הספא צילום: יח"צ

+ 12 מ"ר מרפסת, שימכרו במחיר של החל -2.200 מיליון שקל. דירות 5 חדרים בפרויקט, בשטח של 140 מ"ר+ 15 מ"ר מרפסת, מוצעות למכירה במחיר החל מ- 2.5 מיליון שקל.
חברת אשדר, בשליטת קבוצת אשטרום, ובניהולו של ארנון פרידמן הינה אחת מחברות הבניה המובילות בישראל. החברה פועלת בתחום ייזום הבניה למגורים. החברה מתמחה בהקמת שכונות המשלבות בנייה למגורים, מסחר, פיתוח שטחים ירוקים ומבני ציבור. החברה הקימה עשרות פרויקטים הכוללים למעלה מ- 20,000 יח"ד וכיום מעורבת בתכנון ובהקמת פרויקטים למגורים בהיקף של כ- 9,000 יח"ד, הפזורים ברחבי הארץ (חלק החברה כ- 6,050 יח"ד). בשנים האחרונות החברה הגדילה את היקף פעילותה, את מספר הפרויקטים הפעילים ואת מספר היחידות שבשיווק ובבנייה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בנדל"ן