"האובדן של זיו הוא אובדן של ילד, ואובדן גדול למדינה כולה"

כיצד הנציחו ב"עמותת יד עזר לחבר" את סרן זיו דאוס ז"ל, אשר נרצח לפני כשבועיים בפיגוע דריסה?
עשרות חבילות מזון לנזקקים לזכרו של החייל סרן זיו דאוס חולקו בחיפה:

בחמישי האחרון, הגיעה קבוצת חברים מיוחדת אל קריית החסד של עמותת "יד עזר לחבר" שבחיפה. קבוצת חברים זאת אלו הם חבריו הטובים של החייל סרן זיו דאוס ז"ל שנרצח לפני כשבועיים בפיגוע הדריסה סמוך למבוא דותן. חבריו של זיו ביקשו להנציח את זכרו של חברם הטוב.

המארז. תמונה מתוך פייסבוק עמותת יד עזר לחבר

המארז. תמונה מתוך פייסבוק עמותת יד עזר לחבר

מי שנטל חלק במיזם חשוב זה היה גם משה דדון, מחבריו הטובים של זיו ז"ל, שהיה מיוזמי המהלך סיפר במהלך אריזת חבילות המזון לנזקקים: "הגענו הבוקר קבוצה של 10 מחבריו הטובים של זיו ז"ל, לא היססנו לרגע והיה חשוב לנו להתארגן כמה שיותר מהר ולהגיע לעמותת "יד עזר לחבר" שבחיפה וזאת על מנת להנציח את זכרו של חברנו הטוב זיו ז"ל שנרצח בפיגוע לפני כשבועיים. זה כלל לא מובן מאליו שכולם עזבו את כל העיסוקים שלהם לקראת החג, הקדישו מזמנם ובאו לארוז ולחלק חבילות מזון לנזקקים".

תמונה מתוך פייסבוק עמותת יד עזר לחבר

תמונה מתוך פייסבוק עמותת יד עזר לחבר

מייסד ומנכ"ל עמותת "יד עזר לחבר" שמעון סבג קיבל את החברים ואמר בהתרגשות: "האובדן של זיו הוא אובדן לנו כמשפחה, אובדן של ילד,ואובדן גדול למדינה כולה. לא הכרתי אישית את זיו, אבל מספיק לי להכיר את חבריו היקרים שפנו והגיעו אליי היום. ממה שנודע לי אודות זיו גיליתי אדם צדיק שהיה אוהב לעזור לבריות, אדם שהנתינה לזולת הייתה טמונה בעורקיו, אדם שכל מה שאספר עליו תמיד יהיה רב הנסתר על הגלוי בכל מה שעשה למענם של האחרים".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה