איך כינה הבעל את אשתו, מדוע התפוצץ ליל הסדר ולמה הוזמנה ניידת? 

הוויכוח בין השניים בליל הסדר כמעט וגלש לאלימות פיזית וניידת משטרה זומנה לביתם. האישה מבקשת צו מניעה שיאסור על בעלה ועל אמו להיכנס לדירה
דרמה בליל הסדר: הבעל כינה את אשתו במהלך קריאת ההגדה וארוחת הסדר "מרשעת, את המכה ה-11". ליל הסדר פוצץ והאורחים התפזרו. הוויכוח בין בני הזוג גלש לכמעט אלימות פיזית. לדירתם של בני הזוג הוזעקה משטרה אשר הרגיעה את הצדדים מבלי שתוגש תלונה על ידי אחד מבני הזוג. האישה, שמצויה בהליכי גירושין מבעלה, מבקשת מבית המשפט להוציא צו מניעה האוסר על בעלה ועל אמו להיכנס לדירתם עד תום הליך הגירושין.

בבקשה שנוסחה כבר אתמול באמצעות עורכי הדין שרין וגדלי סולן נטען בין היתר כי הוויכוח פרץ תחילה בין האישה לחמותה, לאחר שהאחרונה אמרה כי "האוכל מלוח מדי…". האישה נעלבה ובין השתיים התפתח ויכוח על טיב האוכל, בנוכחות כעשרה מבני המשפחה שהיו אורחים בארוחת הסדר. אז התערב הבעל והטיח באשתו: "את המכה ה-11. את מרשעת חולנית".

האישה לא נותרה חייבת ופנתה לחמותה במילים קשות. בין היתר אמרה לה: "אם לא טוב לך את יכולה ללכת". החמה קמה ועזבה – וארוחת החג נקטעה. בשלב זה, כשכל בני המשפחה התפזרו גלש הוויכוח בין בני הזוג לעימות כמעט פיזי.


"אם לא טוב לך את יכולה ללכת" אמרה האשה לחמתה וארוחת הסדר "התפוצצה". צילום: אילוסטרציה

האישה פנתה מיד לפרקליטיה והודיעה להם כי היא מבקשת לבטל את הבקשה ל"שלום בית" שהוגשה לפני מספר חודשים לבית הדין הרבני. לטענת האישה אמו של הבעל היא הסיבה לגירושין: "מאז החתונה לפני שנה וחצי חמותי שולטת בחייו של בעלי ביד רמה ולא מאפשרת לו להתנתק ממנה בבחינת היה תינוק", כך נטען.

"חמותי שולטת בחייו של בעלי ביד רמה". אילוסטרציה

לטענת האישה הדבר בא לידי ביטוי בכך שאמו שלהבעל אוסרת עליו לאכול בביתו מבישולי רעייתו ומכריחה אותו להגיע אליה לאכול לאחר העבודה. זאת ועוד "כאשר הבעל לא יכול להגיע אל אמו לאכול, היא מציידת אותו באוכל מוכן בקופסאות".

בבקשה שניסחו עורכי הדין סולן לבית המשפט לענייני משפחה, דורשת האישה צו מניעה האוסר על אם הבעל להיכנס לדירת הצדדים. כמו מכן היא מבקשת צו שיורה לבעלה לעזוב מיידית את הבית.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחדשות