מתכננים חג שני בכנרת? (וידאו)

מתחילת חג הפסח פקדו את חופי איגוד ערים כינרת 90,000 נופשים. בשל תפוסה מלאה נסגרים לסירוגין חלק מהחופים כדי לא ליצור עומס והרשימה מתעדכנת כל הזמן. גם אתם מתכננים בטן-גב בחג שני?
מתכננים לנסוע ולנפוש בחג שני בכנרת?
מאז תחילת החג, בשל תפוסה מלאה, נסגרים חלק מהחופים לסירוגין בכדי לא ליצור עומס – כך למשל, לפני זמן קצר, נסגרו חוף גופרה, צאלון, צינברי, שקמים וכינר. ציבור הנופשים מוזמן להגיע לייתר חופי האיגוד.

מתחילת חג הפסח פקדו את 15 חופי איגוד ערים כינרת  90,000 נופשים, מספר גבוה יותר מאשר בתקופת הפסח המקבילה אשתקד, בה בילו בכינרת 85,000 נופשים.

החופים נפתחים ונסגרים לסירוגין. מומלץ להתעדכן לפני הנסיעה. צילום: שי מזרחי רשות הכנרת

מחדר הבקרה של רשות הכינרת נמסר לפני זמן קצר כי קיימת עלייה בביקוש לחופים השקטים, במסגרת מהפכת החופים השקטים. כמה מהחופים הפופולריים ביותר סביב הכינרת הוכרזו מתחילת עונת הרחצה כ"חופים שקטים" ונאסרת בהם השמעת מוזיקה והכנסת מערכות הגברה וקריוקי. מדובר בשינוי באווירה ובחוויית הנופש כולה, מדווחים הנופשים.

בנוסף, לאור התפוסות הגבוהות החליטו ברשות הכינרת להאריך את שעות מתן שירותי ההצלה בחופים. החל מהיום (רביעי) שעות פעילות המצילים יהיו 8:00-19:00 (תוספת של 3 שעות). ברשות הכנרת מבקשים מהנופשים לרחוץ רק בחופים המוכרזים, באזור סוכות ההצלה, בשעות פעילות המצילים ולהישמע להוראותיהם. כמו כן מתבקשים הנופשים שלא להיכנס למים תחת השפעת אלכוהול או על מזרנים בשל סכנת סחף וטביעה.

צפו בנופשים בחופי איגוד כנרת לפני זמן קצר
צילום: שי מזרחי רשות הכינרת

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות