עצמאיים בענק

יום העצמאות ה-67 בקרית מוצקין: אלפים חגגו באמפי-פארק העירוני * בין האמנים שסחפו את הקהל: משינה, פאר טסי ומירי מסיקה

פאר טסי על בימת יום העצמאות בקרית מוצקין. הקפיץ עם "דרך השלום". צילום: יוסי שקל וניר שטיינברג

פאר טסי על בימת יום העצמאות בקרית מוצקין. הקפיץ עם "דרך השלום". צילום: יוסי שקל וניר שטיינברג

אלפי תושבים ואורחים מהקריות השכנות הגיעו גם השנה לחגוג את חגיגות יום העצמאות ה-67 למדינת ישראל שהתקיימו באמפי פארק מוצקין. ראש העירייה חיים צורי בירך את החוגגים בברכת יום עצמאות שמח והזמין אותם להגיע גם למדורה העירונית הדגולה והמרכזית שתתקיים ב-6.5 בהשתתפות שרהל'ה שרון.

לאחר מכן נפתחו חגיגות העצמאות. בזה אחר זה עלו מיטב האמנים לבימת האמפי פארק. ראשונה הופיעה הזמרת מירי מסיקה במופע תוסס ושמח והקפיצה את הקהל. לאחר מכן עלה אמן הזמר המזרחי, פאר טסי, אשר לווה ע"י צוותי הצילום של ערוץ 2, עם שיר השנה 'דרך השלום', והוכיח שהוא כוכב אמיתי, ולאחריו עלתה להקת משינה שהקפיצה את הקהל והופיעה בלהיטיה הטובים.  בסיום, עבור בני הנוער והקהל הצעיר, התקיימה אפטר פארטי עם צוותshake djs  ופיי בי ג'קסון .

במהלך הערב הופיעו והוסיפו חן וכבוד הלהקות המקומיות הייצוגיות של מוצקין, להקת המחול פוקוס, סטודיו אקשן, סאמר דנס ולהקת כובע טמבל. על ההנחיה הופקדו הרכילאי צחי קומה וה"מעושרת" לאה שנירר.

תושבים רבים ניגשו במהלך הערב לראש העירייה חיים צורי ולרעייתו דפנה, והביעו תודתם על התוכנית העשירה ועל הסדר המופתי שהורגש באירוע.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית מוצקין