מאחורי הקלעים של תהליך ניתוח הפלסטי

לרגל השקת הסדרה החדשה יצאנו לראיין את הפלסטיקאי המוביל ד"ר צח שרוני במרפאתו החיפאית

סדרת רשת שהולכת להיות הדבר הבא -הפלסטיקאי המוביל ד"ר צח שרוני יוצא במסע לעולם מאחורי הקלעים של תהליך ניתוח הפלסטי.

הסדרה המעוררת ציפיות רבות תכלול תיעוד המטופלות החל משלב הייעוץ בקליניקה, ימשיך ליום הניתוח עצמו שם יצולמו לפני ואחרי כולל המשפחות הממתינות בחוץ המלוות את המנותחת, ועד לימי הביקורת שאחרי הניתוח.

לרגל השקת הסדרה החדשה יצאנו לראיין את ד"ר צח שרוני במרפאתו החיפאית

אנחנו נמצאים בקליניקה שלך והבנתי שיש פרויקט חדש באינטרנט שעומד לצאת לאוויר. ספר לי עליו

אנחנו החלטנו לצלם את התהליך ולשתף את הצופות המטופלות ולהוריד קצת את החשש מכל מה שקשור בניתוח קוסמטי. גם בעניין של שקיפות וגם בעניין של הורדת חרדות ותיאום ציפיות .

רבים חוששים מניתוח קוסמטי והרבה פעמים אומרים עדיף לא לגעת . אתה מסכים עם זה ?

הגדרה של הליך קוסמטי הוא קוסמטיקה, כלומר הוא לא נדרש מבחינה רפואית. לא באמת צריך אותו. מתי כן צריך אותו ? רק כשהבעיה הקוסמטית פוגעת בתפקוד היומיומי. למשל מי שיש לה חזה מאוד קטן ולא הולכת לבריכה או מי שיש לה אוזניים בולטות ונמנעת מלאסוף את השיער. כל בעיה שגורמת לתפקוד ביום יום מצדיקה ניתוח קוסמטי. בגדול אם אפשר לחיות בלי אז עדיף.

התוכניות יהיו לייב. מה אנו עומדים לראות על המסך?

אנחנו נראה בחורות רגילות, נשים אמתיות. לא דוגמניות, לא סלביות. נשים מן השורה שהגיעו לעשות ניתוח ומסכימות לשתף את כל התהליך. המטרה של הצילומים היא באמת להראות שאין ממה לחשוש. אנחנו נצלם אותם לפני ואחרי והן יספרו וישתפו את הצופים, וכך נשים אחרות יראו שהשד לא נורא כל כך.

כל התחום הקוסמטי מזוהה בעיקר עם נשים. אין גברים שעוברים ניתוחים?

זה נכון שהרוב הן נשים. אבל יש לנו בהחלט נתח מכובד של גברים שמגיעים לניתוחים. ניתוחי אף או הצמדת אוזניים למשל. יש גם ניתוח של גניקומסטיה – גבר עם שד של אישה שמגיע לקליניקה כדי להוריד את השד. יש הרבה גברים שסובלים מכך וזה מתוקן בניתוח.

ד"ר שרוני בוגר פקולטה לרפואה בטכניון בחיפה , עוסק בפלסטיקה מעל 18 שנה, במהלכן ביצע אלפי ניתוחים בכירורגיה פלסטית וטפולים אסתטיים, והוא חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד האמריקאי לכירורגיה פלסטית. ד"ר שרוני נמנה על צוות המומחים במחלקה לכירורגיה פלסטית בקריה הרפואית רמב"ם ומנהל קליניקה מצליחה בחיפה.

מרפאה ד"ר צח שרוני – כיכר האודיטוריום שדרות הנשיא 134 מרכז הכרמל, חיפה. לקביעת תור: 050-4544453 כתובת האתר :http://www.drsharony.co.il/

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות