דוגמא ומופת לאהבת הארץ

ביום העצמאות תשע"ח 2018, ובמסגרת חגיגות 70 שנה למדינת ישראל, יוענק תואר מצטיין נשיא המדינה לחיילת בשירות סדיר תושבת העיר נשר, סמלת ברכה גדמו. הטקס יתקיים בבית נשיא המדינה בירושלים.
סמל ברכה גדמו עם ראש העיר נשר (צילום: עיריית נשר)

תואר מצטיין נשיא המדינה יוענק ביום העצמאות לחיילת מנשר

סמל ברכה גדמו, מצטיינת הנשיא, היא תושבת שכונת תל-חנן בעיר נשר ומשרתת בזרוע היבשה של צה"ל. מנתוני אכ"א בצה"ל עולה כי העיר נשר נמצאת במקום ה-2 בצפון בגיוס נשים.

ביום העצמאות תשע"ח 2018, ובמסגרת חגיגות 70 שנה למדינת ישראל, יוענק תואר מצטיין נשיא המדינה לחיילת בשירות סדיר תושבת העיר נשר, סמלת ברכה גדמו. הטקס יתקיים בבית נשיא המדינה בירושלים.

סמל גדמו, בת 21, היא בוגרת מערכת החינוך המקומית של נשר, תושבת שכונת תל-חנן, ואחות בכורה למשפחה בת 4 אחים. בתפקידה הצבאי היא משמשת כסמלת מחלקה של טירונים בבסיס "ניצנים", שבדרום.

ראש העיר נשר, אבי בינמו, ברך השבוע את סמל גדמו ואמר כי היא הביאה למשפחתה ולעיר נשר כולה כבוד רב. "אני מצדיע לברכה כמו גם לשאר בני הנוער הנפלאים שלנו, ללוחמים וללוחמות, לחיילים ולחיילות, לקצינים ולקצינות

ברכה גדמו צילום (צילום: דו"צ)

של נשר. העיר נשר מהווה דוגמא ומופת לאהבת הארץ. מערכת החינוך המקומית שלנו, ואנו, כעירייה, מעודדים את הגיוס לשירות משמעותי בצה"ל, ושמים את החינוך לערכים ולאהבת המולדת בראש סדר העדיפויות העירוני. במקביל אנו מעניקים לתלמידינו את הכלים הנכונים להתמודד עם גיוסם לצה"ל".

יש לציין כי ע"פ נתוני הגיוס והשירות של אגף כוח אדם (אכ"א) בצה"ל בחתך אזורי: העיר נשר נמצאת במקום ה-2 בצפון בגיוס נשים. נשר מובילה גם בגיוס הבנים ונמצאת במקום ה-12 בצפון גיוס גברים. על פי הנתונים שיעור הגיוס לצה"ל בקרב הנשים בעיר נשר עומד על 83.5% ואילו שיעור הגיוס של הגברים הוא 83.3%.

אשתקד השיקה עיריית נשר תכנית ייחודית, ראשונה מסוגה בארץ, ששמה: "בה"ד1 נשר", שמטרתה לעודד בני נוער המתגייסים לצה"ל לצאת לקצונה ולהקנות להם את הכלים המתאימים שיסייעו להם במהלך שירותם הצבאי. לתכנית שותפים: יחידת הנוער העירונית בנשר, מתנ"ס נשר ותיכון מקיף נשר. בעיריית נשר מעריכים כי בשנים הבאות, הודות לתכנית הייחודית אף יגדל מספר המתגייסים לצה"ל וכן מספר הקצינות והקצינים שמצמיחה מדי שנה העיר.משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • איך תחגגו את חג השבועות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך