זהירות, סם אונס: "כשהגענו לדירה כבר התחלתי לפרכס"

אשת עסקים מוכרת באזור מזהירה ושוטחת בפני 'ניוז' אירוע טראומתי ביותר שחוותה רק בסוף השבוע האחרון, בבר בחיפה. שימרו נפשותיכן
ת', אשת עסקים ודמות ידועה מאוד באזור חיפה, בסוף שנות ה-30 לחייה, שטחה בפנינו אתמול (ראשון) סיפור מטלטל אשר יהדהד בה עוד זמן רב. בערב חמישי האחרון יצאה לבילוי שגרתי עם חברותיה, בילוי שרק במזל לא הסתיים באסון.

"יום חמישי בערב הגיע, וחברה טובה שלי הגיעה מתל אביב. אני כבר לא בליינית כמו שהייתי פעם, אבל בגלל שהיא הגיעה ורציתי להכיר לה את המקומות הטובים בחיפה, ארגנתי יציאה לבר (שאת שמו לא נזכיר) עם כל החברות הטובות, כמו בימים הטובים".

"תמיד לשמור על קשר עין עם הכוס". תמונה: אילוסטרציה

"תמיד לשמור על קשר עין עם הכוס". תמונה: אילוסטרציה

"התחלתי את הערב עם כוס וודקה חמוציות. ישבנו על הבר והמקום עדיין לא היה מפוצץ. ישבנו, צחקנו, דיברנו והיה מאוד נחמד. כשסיימתי את הכוס המקום כבר התחיל להתמלא. חברה שלי הזמינה לי עוד כוס והתחלתי לשתות אותה באיטיות. בו זמנית הגיעו המון אנשים שאני מכירה, ואמרתי שלום לכולם עם חיוך ושיחת 'מה נשמע' קצרה. אני מודה שלא הייתי בקשר עין עם הכוס רוב הזמן. הכוס הייתה לידי וגם חברות שלי היו לידי, אבל כנראה שזה לא הספיק. אלו דברים שקורים בשנייה".

"אחרי עוד כמה לגימות הרגשתי שאני עומדת להתעלף ולהקיא בו זמנית. השתדלתי ממש להחזיק את עצמי, לא נעים. בכל זאת אני מכירה המון אנשים במקום. חברות שלי שמו לב שמשהו לא בסדר איתי ואחרי חצי שעה של התפתלויות בכיסא הן לקחו אותי לשירותים. הקאתי את חיי. גם ההקאה לא עזרה ונשארתי באותה תחושה מטושטשת".

"לא רוצה לדמיין איך זה יכול היה להיגמר". צילום: אילוסטרציה

"לא רוצה לדמיין איך זה יכול היה להיגמר". צילום: אילוסטרציה

"יצאנו לנשום אוויר והן בקושי הצליחו להוציא אותי החוצה. שתביני שאם לא החברות הטובות שלי, שראו שאני לא בסדר והוציאו אותי משם, אני לא יודעת איך זה היה נגמר. כשהגענו לדירה שלי שם כבר התחלתי לפרכס, ויצא לי קצף לבן מהפה. בן זוגי הגיע במהירות לדירה, ובנס הצלחתי להתאושש, ממש סנטימטר מבית החולים. הקאתי אולי 10 פעמים באותו הערב, כבר לא היה לי מה להקיא".

סם אונס (נקרא גם קטמין). צילום: דוברות המשטרה

סם אונס (נקרא גם קטמין). צילום: דוברות המשטרה

המסר של ת' הוא תמיד לשמור על קשר עין עם כוס המשקה. "זה קורה בשנייה", היא אומרת: "הרי לשתות אני יודעת, ואני בטוחה שלא הייתה רק וודקה עם חמוציות בכוס. היה שם בוודאות גמורה משהו נוסף. הטעות שלי הייתה שלא הייתי בקשר עין עם הכוס רוב הזמן, למרות שישבתי ממש לידה. דברים כאלו קורים בשנייה, ובלי שתשימו לב מישהו יכול לשים משהו בכוס שלכן. אל תהיו תמימות, תשמרו על הכוסות שלכן כמו על הדבר הכי חשוב שלכן. אני את הלקח שלי כבר למדתי".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה