לאן נטוס בקיץ הקרוב וכמה זה יעלה לנו?

הקיץ אוטוטו כאן, ואנחנו כבר התחלנו להתלבט לגבי חופשת הקיץ. אז בואו נעשה סדר: מהם היעדים הכי מבוקשים השנה, מהם היעדים הזולים ומתי להזמין כבר עכשיו או לחכות לרגע האחרון?
פסח נמצא כבר מאחורינו וזה בדיוק הזמן להזמין את חופשת הקיץ שלכם. בטרווליסט, אתר להשוואת מחירים בתיירות, בדקו את הפילוח של יעדי החופשות לקיץ 2018 ומהם היעדים המשתלמים ביותר.

"את מפת היעדים המבוקשים בהזמנת טיסות לקיץ הקרוב מובילה בנגקוק עם 13% מההזמנות. במקום השני מדורגת פראג, עם 12% מההזמנות. פראג הפכה בשנה האחרונה לאחד היעדים המבוקשים ביותר בקרב הישראלים, ונראה כי היא תמשיך להוות יעד אטרקטיבי גם בקיץ הקרוב. ואיך אפשר בלי התפוח הגדול? גם הקיץ, אחד היעדים האהובים והמבוקשים ביותר בקרב הישראלים היא ניו-יורק, הסוגרת את רשימת 3 היעדים המבוקשים ביותר היעדים של לקיץ 2018 עם 11% מכלל ההזמנות".

בנגקוק במקום הראשון. תמונה: אילוסטרציה

בנגקוק במקום הראשון. תמונה: אילוסטרציה

ומהם היעדים הזולים?
"בבדיקת היעדים הזולים ביותר לחבילות הנופש לקיץ 2018 עולה כי קוסטה-ברווה היא היעד הזול ביותר עם מחיר ממוצע של 404$ בלבד לאדם. אחריה פראג הפופולרית עם מחיר ממוצע של 689$ לחבילה הכוללת טיסה ולינה, ורנה עם מחיר ממוצע של 730$, אחריה באטומי עם חבילת נופש ממוצעת בעלות של 734$, איה נאפה במחיר ממוצע של 747$, בורגס – 757$, חבילת נופש ממוצעת לרודוס תעלה בקיץ הקרוב 763$, כרתים תעלה יותר עם מחיר ממוצע של 834$, קוס – 936$ והלהיט התורן של הקיץ – האי קורפו עם מחיר ממוצע של 1,108$ לחבילת נופש

אז להזמין עכשיו או לחכות לרגע האחרון?
"לקראת הקיץ, ובייחוד החופש הגדול אנו ממליצים להזמין טיסות  סדירות וטיסות LOW COST מוקדם ככל שניתן. הסיבה לך נעוצה בעובדה שמחלקות המחיר הזולות ביותר על הטיסה נתפסות ראשונות, ולכן ככל שנתקרב למועד הטיסה, כך יעלו מחירי הכרטיסים. באופן כללי ניתן לומר כי הפער במחירים בהזמנה מראש בין חצי שנה לשנה לפני מועד הטיסה לבין הרגע האחרון יכול להגיע לכ-30%-40%".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה