גדלים בשביל הקטנים

נבחרת רופאי הילדים של כללית בחיפה בתהליך התחדשות ופיתוח: לאחרונה הצטרפו לנבחרת האיכותית של רופאי הילדים בחיפה שתי רופאות חדשות
 

נבחרת רופאי הילדים של כללית בחיפה בתהליך התחדשות ופיתוח, כאשר לאחרונה הצטרפו לנבחרת האיכותית של רופאי הילדים בחיפה שתי רופאות חדשות:
ד"ר דנה זייגר-אגינסקי, שהחלה לטפל בילדי מרפאת בונן של כללית בשדרות מוריה, וד"ר יקטרינה גולדברג הצטרפה לצוות מרפאת איינשטיין של כללית ברמת אלמוגי.

ד"ר דנה זייגר-אגינסקי, תושבת חיפה, נשואה ואם ל-3, הינה בוגרת בית הספר לרפואה בטכניון. היא התמחתה ברפואת ילדים בבית החולים בבני ציון ועבדה שנים רבות כרופאת ילדים בקהילה, בקופת חולים אחרת. ד"ר זייגר- אגינסקי שבה לאחרונה עם משפחתה משהות בארה"ב וכאמור השתלבה במרפאת הכללית שברחוב מוריה בשכונת הכרמל.

 

ד"ר זייגר-אגינסקי. צילום דוברות כללית

ואילו ילדים המטופלים במרפאה החדשה של כללית במרכז המסחרי איינשטיין, נהנים מעתה מטיפולה של ד"ר יקטרינה (קטי) גולדברג מומחית ברפואת ילדים שהצטרפה לאחרונה לכללית.

ד"ר גולדברג למדה רפואה באוניברסיטה לרפואה ופדיאטריה בסנט פטרבורג ברוסיה. עם עלייתה לארץ בשנת 1994 סיימה התמחות ברפואת ילדים במרכז רפואי רמב"ם ועבדה במשך 15 שנים במכבי כרופאת ילדים ראשונית, רופאת ילדים מחוזית במחוז הצפון, רופאה במכון התפתחות הילד ובמרפאה לאבחון וטיפול בהפרעת קשב וריכוז לילדים.

 

ד"ר גולדברג. צילום דוברות כללית

במהלך השנים רכשה ניסיון במגוון רחב של תחומים: רפואת ילדים קהילה, ניהול רפואי, התפתחות הילד ואבחון אוטיזם, אבחון וטיפול בהפרעת קשב הילד, טיפול בילדים חולים מורכבים, טיפול בילדים עם עודף משקל.

היא בת 49, אם לשלושה ונשואה לד"ר מיכאל גולדברג – רופא בכיר בבית חולים כרמל במיון כללי. ד"ר גולדברג מציינת כי האני מאמין שלה ברפואת ילדים הוא ראייה כוללנית של בריאות והתפתחות הילד בהתייחס למעגל המשפחתי, וכי חשוב לה מאוד לקדם מודעות להרגלי חיים בריאים ולרפואה מונעת.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות