תיעוד ממצלמת הקסדה של השוטר: ניסיון הימלטות, ניגוח אופנוע משטרתי ונסיעה נגד התנועה בכביש החוף. צפו

צפצף על החוק ועל שוטר התנועה אבל בסוף נעצר: רוכב דו גלגלי שלא הוציא אף פעם רשיון נהיגה נמלט בכביש החוף נגד כיוון התנועה. צפו במרדף ובמעצר
במהלך פעילות אכיפה שבוצעה השבוע על כביש 2 ביקש שוטר אגף התנועה לעצור לבדיקה רוכב קטנוע ונוסע שהיה עימו.

הרוכב שהבחין בשוטר על אופנוע משטרתי באיזור מחלף פולג, החל בנסיעה פרועה כשהוא מסכן את עצמו ואת הנהגים האחרים. השוטר המשיך לרכוב אחרי האופנוען הנמלט כשהוא מורה לו במערכת הכריזה ועם אורות מהבהבים לעצור בצד. הרוכב המשיך בניסיון הימלטות דקות ארוכות על כביש החוף, תוך שהוא מבצע עבירות תנועה חמורות ובין היתר גם נסיעה בניגוד לתנועה, עקיפות בשוליים וסטיות מהנתיב, וניסיון ניגוח כפי שניתן לצפות בסרטון, של האופנוען המשטרתי תוך שהוא מסכן חיי אדם בנתיב התחבורה הציבורי.

במקביל העביר השוטר כל הזמן דיווחים בקשר וזימן כוחות סיוע נוספים.
המשטרה ביצעה חסימה של התנועה בכביש החוף בכדי ליצור עומס תנועה ולמנוע את המשך ההימלטות של הקטנוע, אך הרוכב הנמלט ביצע סיבוב פרסה ובעזות מצח רכב בניגוד לכיוון תנועה כשהוא ממשיך להימלט. בשלב מסוים הצליחו השוטרים לעצור את הרוכב כשהוא מנסה להימלט רגלית על כביש החוף.

 

הקטנוע נמלט דקות ארוכות על כביש החוף ואף נסע נגד הכיוון. צפו למטה בסרטון המתעד את המרדף ואת מעצרו. צילום: דוברות המשטרה

בבדיקה במסוף המשטרתי התברר כי הרוכב הוא צעיר בן 19 אשר נוהג מבלי שהוציא רישיון נהיגה מעולם, ואף מפר מעצר בית שהוטל עליו.
שני החשודים נעצרו לחקירה, כשבסיומה הרוכב נשאר במעצר והובא למחרת בפני בית המשפט. הבחור שישב מאחור שוחרר למעצר בית למשך חמישה ימים.

צפו בתיעוד

צילום דוברות המשטרה

במשטרה ציינו הבוקר: "נמשיך לפעול בנחישות נגד כל מפירי החוק, למען האזרחים הנורמטיביים והגברת הביטחון בכבישים".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות