חמק מהמצלמות: איך הצליח עובד רמב"ם לגנוב כספים ממאושפזים?

משטרת חיפה עצרה בסוף השבוע עובד ותיק בבית החולים רמב"ם בחשד כי גנב כסף מזומן מתיקים של מאושפזים ומחבריו לעבודה
עובד בבית החולים רמב"ם נעצר בחשד לגניבת כסף מזומן מתיקים של מאושפזים בבית החולים וכמו כן מעמיתיו לעבודה.
החשוד, תושב הצפון בשנות ה-40 לחייו מועסק מזה עשור בבית החולים. המשטרה חושדת כי הוא ניצל לאחרונה את נגישותו לחדרי המאושפזים וכמו כן לתיקים של חבריו לעבודה ונהג לגנוב מארנקיהם כסף מזומן בסך של מאות שקלים.

ראשיתה של החקירה בתלונות שהתקבלו במשטרת חיפה במהלך החודש האחרון מכ -10 מתלוננים שונים אשר חלקם מאושפזים וחלקם עובדי בית החולים. המתלוננים סיפרו כי נגנב מהם כסף בעת ששהו בבית החולים וכי אין להם מושג מתי וכיצד נגנבו הכספים מתיקיהם. חוקרי תחנת חיפה בסיוע מחלקת הבטחון של רמב"ם פתחו בחקירה תוך שהם מתמקדים בחשוד פוטנציאלי – העובד במקום, לאחר שהבחינו כי הוא מצליח להתחמק ממצלמות האבטחה של בית החולים ופועל בסביבה "סטרילית" שאינה מתועדת בשל צנעת הפרט, ובין היתר חדרי המאושפזים ומלתחות העובדים.

נפתחה חקירה בסיוע מחלקת הבטחון של בית החולים. צילום: דוברות רמב"ם

חוקרי המשטרה חקרו את החשוד בעקבות קבלת תלונה חדשה בגין גניבה מארנק של אחד המאושפזים, כאשר הכסף הגנוב נתפס והחשוד הודה בפני החוקרים במיוחס לו באירוע זה וכמו כן במקרים הנוספים עליהם התקבלו כאמור התלונות.

בתום חקירתו שוחרר העובד בתנאים מגבילים ובין היתר הרחקה מבית החולים למשך 15 יום. חומר החקירה הועבר ליחידת התביעות של משטרת ישראל לצורך גיבוש כתב האישום נגדו.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות