בנייה ירוקה אל מול הנוף הירוק

שניגשים לבניית פרויקט בכלל ובקרבת שמורות טבע , בנייה ירוקה היא הכרחית.
בשנים האחרונות המודעות לשמירה על הסביבה לדורות הבאים  תופסת תאוצה במגוון תחומי החיים, בניהם בענף הבנייה למגורים ולמבני משרדים . השילוב בין ערכים של שמירה על הסביבה  ובין בנייה יצר באופן טבעי את התקן לבנייה ירוקה .וכמובן שיש חשיבות גדולה יותר לתקן זה ולערכים אלה כאשר השכונה נבנית בסמוך לשמורת טבע .

כל בניין ירוק בפרויקטים של שיכון ובינוי נדל"ן נהנה מדירוג אנרגטי גבוה מהבנינים בבנייה רגילה . דירוג אנרגטי של בניינים הוא ציון שמקבל בניין, בהתאם ליעילות האנרגטית שלו, על גבי סולם מהדרגה הנמוכה ביותר F ועד לדרגה הגבוהה ביותר A+.  כבר בשלב התכנון הושם דגש על בריאות בתוך המבנה וייעול צריכה של משאבים מתכלים (אנרגיה, מים, קרקע). המבנה הירוק  עוזר  לחסוך בהוצאות על מים וחשמל ומצד שני לתרום לאיכות הסביבה. בעצם הבחירה לגור בפרויקט ירוק, מדובר "בהצבעה ברגליים" כתרומה לאיכות הסביבה, חוסך בצריכת חשמל ומים בדירה וקבלת סביבת מגורים בריאה יותר.

כלל הפרמטרים והערכים הירוקים הנחו את חברת שיכון ובינוי נדל"ן ואפריקה ישראל מגורים  כאשר הוחלט על פיתוח ובניית הפרויקט חלומות וסביונים" בסמוך לשמורת הטבע עין אפק. השילוב בין הקרבה לשמורת הטבע והנוף הירוק, לבין הבנייה הירוקה היה מתבקש.

פרויקט חלומות וסביונים של שיכון ובינוי נדל"ן ואפריקה ישראל מגורים , הנבנה בימים אלה בסמוך לשמורת עין אפק הקסומה מציע לרוכשים  מפרט ותמהיל דירות מגוון בסטנדרט היוקרתי והגבוה ביותר.

צילום:יח"צ

צילום:יח"צ

הפרויקט כולל שני מגדלים בני 24 קומות, וסה"כ 228 יח"ד שתוכננו בקפידה עם תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר.

כאשר תמהיל הדירות עד לקומה 20 כולל בכל קומה מגוון גדלים, דירות בנות 3-5 חדרים עם מרפסות מרווחות,  ובקומות 21 עד 23 דירות בנות 5 חדרים מיוחדות עם מרפסות מרווחות במיוחד , ובקומה  24 שני  פנטהאוזים בני  6 חדרים עם מרפסות ענק.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בנדל"ן