"הרגשתי שחודרים לי לנשמה. זו ההרגשה הכי מגעילה בעולם"

הסיוט של כל בחורה: ד' מחיפה התעוררה בוקר אחד וגילתה שסרטון שבו היא מקיימת יחסי מין עם בחור שהכירה באינסטגרם מופץ לעיניי כל. "לא האמנתי שקיים רוע כזה. הוא ממש היה מהבחורים שמכירים להורים"
לא מזמן עולמה של ד' קרס עליה: היא גילתה שסרטון שלה מקיימת יחסי מין עם בחור צעיר שהכירה באינסטגרם מופץ לעיני כל. היא גילתה זאת רק כאשר הסרטון הגיע לנייד של אחותה ושל ההורים שלה. ד', בחורה יפייפיה בת 24 מחיפה, משחזרת את הסיוט שעבר עליה ועל משפחתה.

"לא האמנתי שקיים רוע כזה. הוא היה הבחור הכי מקסים שהכרתי. מקשיב, מתייחס, מפנק, מכיל. הכרנו בערך כחודשיים. התחילו לייקים באינסטגרם, משם זה התקדם להודעות ואז לדייט ראשון. כמו כל אחת הגעתי לדייט הראשון איתו בחששות כבדים, אבל ישר שנפגשנו במסעדה והתחלנו לפטפט, הבנתי שמדובר בבחור איכותי, ממש מהבחורים שמכירים להורים".

"לא האמנתי שקיים רוע כזה" צילום: אילוסטרציה

"לא האמנתי שקיים רוע כזה" צילום: אילוסטרציה

"הדייט היה מדהים, ומיד לאחר מכן חזרתי הביתה ברכב שלי. לא היה שום דבר מיני באותו הדייט, רק נשיקה על הלחי. כשהגעתי הביתה הוא שלח הודעה לבדוק שהכל בסדר, וכבר ב-9:00 בבוקר שלח לי בוקר טוב".

"המשכנו לצאת, כמעט חודשיים, ולאחר שלושה שבועות קיימנו יחסי מין. הוא היה הכי מקסים בעולם והכל הרגיש כמו חלום. עם כמה שהוא היה מדהים, לאט לאט הוא התחיל להראות אובססיה כלפיי, זה התחיל בדברים הקטנים ומשם התעצם והתעצם. יום אחד הוא ראה אותי ברכב של ידיד שלי, שבדיוק ראה אותי מחכה לאוטובוס ולקח אותי הביתה. הוא השתגע מזה וצרח עליי כמו מטורף".

"הוא התחיל להיות אובססיבי באופן מלחיץ". צילום: אילוסטרציה

"הוא התחיל להיות אובססיבי באופן מלחיץ". צילום: אילוסטרציה

"החלטתי שזה יותר מדי בשבילי, ורציתי להיפרד. הוא כמובן לא הסכים לקבל את זה, אבל אחרי איומים כבדים מצידי ומצד המשפחה הוא הפסיק להטריד אותי. עברו שלושה חודשים מאז שנפרדנו, ואז גיליתי שהוא הפיץ סרטון שלנו מקיימים יחסי מין".

"אני גרה בשכונה קטנה, וכולם מכירים את כולם. הוא שלח את הסרטון לחברים שלי, לאחותי ואפילו להורים שלי. הבנתי שזו הדרך שלו לנקום בי על הפרידה. אי אפשר לתאר איך זה מרגיש. הרגשתי חשופה, מושפלת. כאילו חדרו לי לנשמה ולמקום הכי אינטימי שלי".

"לא יצאתי חודש מהבית, וזה עוד בלי להזכיר את המבוכה שהרגשתי מול המשפחה שלי, ההורים שלי, שאגב ממש מתחננים שאגיש תלונה במשטרה, ואני מאמינה שזה יקרה בקרוב, בינתיים אני מנסה להתאושש. אני מנסה להבין, למה הוא צילם את הסרטון הזה מלכתחילה ללא ידיעתי? למה הוא ניסה לנקום בי בדרך כזו נוראית? אין גבול לרוע?"


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה