מרגש: איזו מחווה הקדישה המאפרת ענבל איפרגן לזכר גיסתה שנפטרה מסרטן? צפו

"היום אני מבינה שאלוהים שולח לנו מלאכים בדרך שרק הוא מבין". איפרגן, מאסטרית איפור ותושבת האזור, במחווה שהרחיבה לנו את הלב. צפו
"פעם מישהי אמרה לי שלפעמים קורים לנו דברים נוראיים אבל הם פותחים לנו את הדלת לייעוד האמיתי שלנו בחיים": ענבל איפרגן, מאסטרית איפור ובעלת בית הספר לאיפור ענבל איפרגן, איבדה את גיסתה האהובה נועה (שרית) שרביט ואת רן, אבי ילדיה בשנה אחת. איפרגן משתפת בימים אלו בפייסבוק מחווה מרגשת ומיוחדת לגיסתה ז"ל, אשר נאבקה במחלת הסרטן וכוחותיה כלו לפני כשנה וחצי.

צפו:

"לא האמנתי שבהפרש של חצי שנה אאבד את אבי ילדיי ואת גיסתי שהייתה החברה הכי טובה שלי, אך זה קרה ושניהם עזבו אותי כשהם בני 42. שרית, כך נקרא שמה לפני שחלתה, עברה לפני 10 שנים תאונת דרכים קלה, ובמהלך סדרת בדיקות שעברה בבית החולים ממש במקרה, בעקבות התאונה, התגלה סרטן מוח נדיר בראשה".

"איבדתי שני אנשים יקרים לי". תמונה מתוך פייסבוק ענבל איפרגן

"איבדתי שני אנשים יקרים לי". צילום אלעד שושן

"במקביל חלה אבי ילדיי בסוכרת שהלכה והסתבכה, ובשלושת השנים האחרונות היה מאושפז חודשים ארוכים במצב קשה. שרית, שהייתה חולה בעצמה, היא זו שעמדה לצידי, עזרה לי ותמכה בי עם שני ילדים קטנים בבית בכל דרך שרק יכלה. הרופאים לא ידעו כמה זמן נשאר לה לחיות ואמרו שעם הסרטן הזה אפשר למות תוך חודשיים או תוך שלושים שנה. רק בן אדם שנמצא במצב כזה מבין שהחיים הם לא חזרה גנרלית".

"באותה תקופה הייתי במקום מאוד נמוך, קשה כלכלית ונפשית בחיים שלי. שרית היא זו שהחליטה להציל אותי מהמקום החשוך שהייתי בו. היום אני מבינה שאלוהים שולח לנו מלאכים בדרך שרק הוא מבין. 17 שנה שאני עובדת קשה בתור מאפרת מקצועית פרילנסרית, אחת שתמיד הלכה אחרי החלום אך לצד זה לא העזה לחלום בגדול".

עכשיו היא חולמת בגדול. תמונה: ענבל איפרגן

עכשיו היא חולמת בגדול. צילום יח"צ

"דווקא בזמן שהסרטן מקונן אצל שרית רק היא מצליחה לגרום לי להגשים את חלום חיי, ולהוביל אותי לפתוח בית ספר בוטיק לאיפור משלי- היא דאגה שתהיה לי חלקת אלוהים קטנה כמו שרציתי. כל אחד צריך מישהו אחד שיאמין בו והיא זו שהאמינה בי. היא הייתה אמורה להיות אחת התלמידות הראשונות בקורס האיפור שלי, אך היא נפטרה לפני כשנה וחצי בדיוק כששבה מחופשה באמסטרדם, ואפילו לא זכתה לראות את המקום שפתחתי בזכותה. שרית השאירה חלל ענק בלב שלי".

 ענבל איפרגן עם גיסתה ז"ל. צילום מתוך פייסבוק

ענבל איפרגן עם גיסתה ז"ל. צילום מתוך פייסבוק

"היום, שנה לאחר הקמת בית הספר לאיפור, החלטתי להוציא מוצר איפור לזכרה. החלטתי לייצר 'שימר': מוצר שנועד לתת נקודות אור וזוהר לפנים של האישה. נועה קראה לגידול שלה "היהלום שבכתר", ולכן החלטתי לקרוא למוצר הראשון בסדרה DIAMOND (יהלום). בחרתי מוצר איפור שנותן אור וזוהר לכל אישה ושופך אור על מחלה חשוכת מרפא. זאת הדרך שלי להודות לה ולהנציח אותה ולהעביר הלאה את הרוח הלוחמת שהייתה לה".

"למוצר ה'שימר' מתלווה מברשת מניפה המיועדת לפיזור שלו: 10 שקלים מכל מוצר ייתרמו לעמותות למען נשים המתמודדות עם סרטן השד, מחלה שפוגעת בכל סממן נשיות אפשרי. מה שאני מייחלת לו הוא שנועה ז"ל תמשיך לחייך מבעד למראה אצל כמה שיותר נשים בארץ, ושם למעלה תהיה גאה בי על הדרך שאני ממשיכה בזכותה".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה